Zajímavosti

Mototrialista Tony Bou vyrazil na vyjížďku do andorských kopců

Dvaadvacetinásobný mistr světa v mototrialu, španělský závodník Tony Bou, je za řídítky elektrokola jako doma. Aby také ne, již několik let je hlavní tváří značky Thok Bikes a na vývoji těchto elektrokol se také přímo podílí. Tony tentokrát vyrazil na vyjížďku svou přítelkyní, aby společně dokázali, že elektrokola jsou tu opravdu pro každého.

06.12.2017

Matt Hunter osedlal nové Specialized Turbo Levo Carbon

O novém Specialized Turbo Levo Carbon toho již bylo napsáno mnohé. Dnes proto vynecháme všechny ty nezáživné technické detaily a raději se podíváme přímo do terénu. Známý enduro rider Matt Hunter nás zavede do pravé kanadské divočiny a ukáže nám, co všechno lze s elektrokolem za jeden den stihnout.

28.11.2017

Motocyklový enduro rider David Knight na elektrokole Haibike

Čtyřnásobný mistr světa v motocyklovém enduru, čtyřnásobný šampion AMA enduro série i celkový vítěz Mezinárodní motocyklové šestidenní. To je vizitka Davida Knighta, živoucí legendy svého sportu a hrdého rodáka z ostrovu Isle of Man. Oblíbený Knighter nyní svůj um ukázal také na elektrokole. Ve své domovině provětral Haibike řady Nduro.

06.11.2017

Kopřivnický Rock Machine jede na vlně Powerage

Zajímá vás, co nového chystá kopřivnický Rock Machine? Vše si můžete prohlédnout na internetových stránkách značky, kam nyní přibyly také všechny stroje modelového ročníku 2018. Kolekci horských elektrokol připomíná povedené promo video v hlavní roli s Filipem Matušem a jeho celoodpruženým trailbikem Rock Machine Blizzard INT e90-70.

23.10.2017

Alpami napříč v sedle nového Focus Raven 2

Trans Alp. Klasika všech klasik. Čtyři sta kilometrů dlouhá trasa vedoucí z německého Oberstdorfu do italské Riva del Garda. To, co běžným cyklistům zabere pět až sedm dní jízdy, zvládli Florian Vogel s Markusem Schulte Luenzumem za neuvěřitelných sedmadvacet hodin a dvacet minut. To vše za pomoci horských elektrokol Raven 2, horké to novinky německé značky Focus.

18.10.2017

Wyn Masters a GT eVerb na sjezdové trati v rakouském Leogangu

Novozélandský sjezdař a enduro rider Wyn Masters si závodní víkend v rakouském Leogangu užil opravdu naplno. Po absolvování hlavního závodu se druhý den na sjezdovou trať vrátil znovu, aby ji v sedle elektrokola pokořil tak, jak ještě nikdy ne. Od cílové brány směrem vzhůru, se zbrusu novým GT eVerb po svém boku. Jak to celé dopadlo? Kapal pot, nebo snad létaly kameny?

06.10.2017

Specialized Turbo Levo FSR na trailech v okolí polské Stříbrné Hory

Majestátní pevnost z dob sedmileté války a skvělé enduro traily jen na dohled od ní? Že to nejde dohromady? Ale jděte! Za tím vším se můžete vypravit do polské Stříbrné Hory, jen asi třicet kilometrů od českých hranic. Ochutnávkou budiž zajímavé video od Piotra Szweda Szwedowskiho, který na tamějších tratích potrápil svůj Specialized Turbo Levo FSR.

18.09.2017

Alpské dobrodružství v sedle Ghost Lector HybRide

U příležitosti uvedení řady elektrických hardtailů Lector HybRide připravil německý Ghost poutavé video, které napovídá leccos o tom, co vše tato novinka v terénu svede. Švýcarské středisko Svatý Mořic poskytlo dokonalé kulisy pro epickou vyjížďkou plnou náročných stoupání a adrenalinových sjezdů. A právě takové podmínky by měly novému Lectoru dokonale vyhovovat.

13.09.2017

Aaron Chase provětral zbrusu nový Pivot Shuttle

V dnešním vydání zajímavostí si na paškál vezmeme zbrusu nový Pivot Shuttle. Tento elektrický trailbike, který jsme si podrobně představili koncem minulého týdne, si vzal do parády americký freestyler Aaron Chase, vítěz Red Bull District Ride a mnoha dalších závodů. Výsledkem je jedno tuze zajímavé video, které nám všem poodhalí, co vše si nový Shuttle nechá v terénu líbit.

07.09.2017