Zajímavosti

Nejlepší okamžiky cyklistických cen Design & Innovation Award 2019

Tečkou za cyklistickými cenami Design & Innovation Award je již tradičně video, které shrnuje vše podstatné, co letošní ročník této ankety přinesl. Spolu s tvůrci videa nahlédneme do zákulisí, podíváme se, jak jsou produkty testovány a jakým způsobem se rozhoduje o těch nejlepších. Připomeňme, že anketa se zaobírá nejen běžnými jízdními koly, ale také elektrokoly a vším, co s nimi souvisí.

06.02.2019

Základní údržba elektrokola po jízdě v mrazu a blátě

Jezdíte na elektrokole i během zimních měsíců a máte obavy, aby mráz, sníh a všudypřítomné bláto nepoškodily vaši baterii či elektromotor? Jak efektivně zvládnout zimní údržbu elektrokola, na to se dnes podíváme spolu s testovacím jezdcem značky Scott Scottym Laughlandem. Stačí tři jednoduché kroky a máte vyhráno!

29.01.2019

Šílený Joel Anderson a jeho Specialized Turbo Kenevo

Na Britských ostrech se jezdí tak trochu jinak, potvrdí vám pravidelní diváci bikových videí. Snad za tím stojí ono typické anglické počasí, které tamější cyklisty nutí jezdit jakkoliv, jen ne rovně. Že se to dá pořádně osolit také na elektrokole, to vám dnes předvede mladý Joel Anderson, který na svém Specialized Turbo Kenevo popírá snad všechny známé fyzikální zákony.

25.01.2019

Trialista David Cachon otestoval nový Kross Soil Boost

Španělský biker a cyklotrialista David Cachon vyrazil do portugalského Lisabonu, aby přímo v ulicích, ale i na trailech v bezprostředním okolí města vyzkoušel nový elektrický trailbike Kross Soil Boost. Městská džungle s tisíci a jedním schodem i překrásná příroda s šumícím oceánem doslova na dosah. Tohle zkrátka musíte vidět!

18.01.2019

Podívejte se na to nejlepší z našeho seriálu E-BIKEškola

Podívejte se na sestřih zábavných momentů z loňské sezony, kdy jsme se pustili do natáčení seriálu E-BIKEškola. Jedeme dál i v letošním roce, takže pilujte techniku jízdy na elektrokole a těšte se na další díly našeho pořadu! Hlavní aktéři seriálu, mistři světa, Evropy a republiky v biketrialu Vašek Kolář, Ondra Šenk a Damjan Siriški, se již brzy přihlásí s dalšími bláznivými kousky.

16.01.2019

S Rocky Mountain Instinct Powerplay se každý okamžik počítá

Do práce, z práce, na nákup, víkendový výlet, rodinná oslava. Času na kolo, abyste v každodenním shonu pohledali. Tak proč si tu hodinku, kterou jste si uprostřed týdne pracně vyšetřili, pořádně neužít? Proč se nevykašlat na to, co si vaši kamarádi asi pomyslí, a nevyrazit pro jednou na elektrice? Více kilometrů, více zážitků. Rychleji a ve větší pohodě. S Rocky Mountain Instinct Powerplay se každý okamžik počítá.

21.12.2018

Nový Canyon Neuron:On přiváží recept na dobrou náladu

Dlouhé celodenní vyjížďky, nikdy nekončící traily, společnost dobrých přátel, hodně zážitků a ještě více úsměvů. O tom všem je nový Neuron:On, elektrický trailbike, který v nabídce německé značky Canyon doplňuje staršího a ostřílenějšího sourozence Spectral:On. Neváhejte a nechte se inspirovat. Další vyjížďka už může být jenom vaše!

17.12.2018

Popracovní vyjížďka za řídítky elektrického KTM Macina Kapoho

Možná už se vám něco podobného stalo. Domlouváte si vyjížďku s kamarády, když v tom se od manželky dozvíte, že se k vám na večeři chystají dávní rodinní přátelé. Zatímco na běžném kole byste si v tu chvíli mohli dopřát sotva pár kilometrů, za řídítky elektrokola objedete všechny své oblíbené traily a domů se vrátíte ještě předtím, než návštěva zabuší na dveře. Scénář tohoto videa psal zkrátka sám život.

04.12.2018

S novým dílem E-BIKEškoly přes překážky rovnou k cíli

S pátým dílem naší E-BIKEškoly tentokrát vyrazíme do lesa a ukážeme si, jak přejíždět překážky, pracovat s těžištěm, přeskočit kládu a zkusit i populární bunny-hop. Poradí nám průvodci pořadem, mistři světa, Evropy a republiky v biketrialu Vašek Kolář, Ondra Šenk a Damjan Siriški. A také náš speciální host - závodník, šampion fourcrossu i endura, biker Michal Prokop.

28.11.2018