Zajímavosti

Za stavbou nových trailů v sedle Specialized Turbo Kenevo

Stavění trailů je náročná a vyčerpávající práce, a to ještě před tím, než začnete se samotnou stavbou, musíte na místo dostat také všechno potřebné nářadí. Coastal Crew našli perfektního parťáka pro tvorbu trailů v novém elektrokole Specialized Turbo Kenevo. Přesvědčte se, jak jim jde práce od ruky.

17. 7. 2018

Baskytarista Tim Commerford otestoval Specialized Turbo Levo

Pokud patříte k našim pravidelným čtenářům, jméno Tima Commerforda pro vás jistě není cizí. Baskytarista metalových Rage Against the Machine patří k velkým zastáncům elektrokol a sám jich má v garáži hned několik. Tim tentokrát osedlal svůj oblíbený Specialized Turbo Levo a spolu se svým parťákem Marshallem Mullenem vyrazil do hor poblíž kalifornského Malibu.

28. 6. 2018

Elektrický Devinci AC na trailech v kanadské Britské Kolumbii

Squamish, městečko v samém srdci kanadské Britské Kolumbie, je místem agresivnímu mountainbikingu zasvěceným. Není se proto čemu divit, že právě sem vyrazil známý freerider Kenny Smith, aby dokonale prověřil terénní schopnosti nového elektrického trailbiku Devinci AC. Na výsledek se můžete podívat v přiloženém videu.

22. 6. 2018

Francouz Rémi Thirion krotí nový Commencal Meta Power 29

Francouzský sjezdař a freerider Rémi Thirion usedl znovu po čase za řídítka elektrokola, aby spolu se svými kolegy vyzkoušel nové enduro andorrské značky Commencal. Výsledkem je velice atraktivní video, které již poněkolikáté posouvá hranice toho, co vše je na elektrokole možné a nemožné. A pozor, Rémi jezdí i tentokrát opravdu hodně rychle.

14. 6. 2018

Sam Pilgrim piluje freestylové triky na svém novém elektrokole

Britského freestylového jezdce Sama Pilgrima můžeme po celou letošní sezonu vídat za řídítky elektrokol německé značky Haibike. Ve svém nejnovějším videu Sam znovu předvádí ty vůbec nejšílenější kousky, které si jen dokážete představit. Některé z nich přitom na elektrokole ještě nikdy nikdo nezkusil.

11. 6. 2018

Jízda na elektrokole pomáhá s hubnutím a zlepšuje zdraví

Zatímco škarohlídi říkají, že jízda na elektrokole není sportem, vědecká obec se shoduje na tom, že s pomocí elektromotoru můžete svou fyzickou kondici vylepšit úplně stejně jako na běžném horském či krosovém kole. Se stejným závěrem nyní přichází také studie zpracovaná na University of Boulder v americkém Coloradu.

6. 6. 2018

Fabien Barel a Darren Berrecloth osedlali nový Canyon Spectral:On

Pokud chcete vědět, co vše dokáže nový Canyon Spectral:On, vaší pozornosti doporučujeme následující video. Freeridové legendy Fabien Barel, Darren Berrecloth a Ines Thoma v něm vyrazili do francouzského Provence, aby v podhůří Přímořských Alp na vlastní kůži vyzkoušeli, zda je tento elektrický trailbike skutečně tak dobrý, jak se o něm povídá.

23. 5. 2018

Sam Pilgrim a Blake Samson hrají Game of E-Bike

Čtyři písmena, čtyři triky, dva bikeři jeden proti druhému. To je podstata sportovní hry Game of Bike, která je oblíbená zejména mezi freestylovými jezdci. Co se stane, když do rovnice přidáme další písmeno a běžné horské kolo nahradíme elektrokolem, to nám předvedou Sam Pilgrim a Blake Samson.

11. 5. 2018

Elektrokola Haibike na sjezdové trati v chorvatském Lošinj

Na chorvatském ostrově Lošinj bylo minulý týden opravdu živo. Právě zde se totiž konalo první kolo světového poháru ve sjezdu horských kol, které již tradičně láká pozornost tisíců fanoušků z celého světa. Čtrnáct dní předem navštívili stejné místo také jezdci týmu Haibike, aby místní sjezdovou trať zdolali na svých celoodpružených elektrokolech.

25. 4. 2018

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...