Zajímavosti

Podívejte se na to nejlepší z našeho seriálu E-BIKEškola

Podívejte se na sestřih zábavných momentů z loňské sezony, kdy jsme se pustili do natáčení seriálu E-BIKEškola. Jedeme dál i v letošním roce, takže pilujte techniku jízdy na elektrokole a těšte se na další díly našeho pořadu! Hlavní aktéři seriálu, mistři světa, Evropy a republiky v biketrialu Vašek Kolář, Ondra Šenk a Damjan Siriški, se již brzy přihlásí s dalšími bláznivými kousky.

16. 1. 2019

S Rocky Mountain Instinct Powerplay se každý okamžik počítá

Do práce, z práce, na nákup, víkendový výlet, rodinná oslava. Času na kolo, abyste v každodenním shonu pohledali. Tak proč si tu hodinku, kterou jste si uprostřed týdne pracně vyšetřili, pořádně neužít? Proč se nevykašlat na to, co si vaši kamarádi asi pomyslí, a nevyrazit pro jednou na elektrice? Více kilometrů, více zážitků. Rychleji a ve větší pohodě. S Rocky Mountain Instinct Powerplay se každý okamžik počítá.

21. 12. 2018

Nový Canyon Neuron:On přiváží recept na dobrou náladu

Dlouhé celodenní vyjížďky, nikdy nekončící traily, společnost dobrých přátel, hodně zážitků a ještě více úsměvů. O tom všem je nový Neuron:On, elektrický trailbike, který v nabídce německé značky Canyon doplňuje staršího a ostřílenějšího sourozence Spectral:On. Neváhejte a nechte se inspirovat. Další vyjížďka už může být jenom vaše!

17. 12. 2018

Popracovní vyjížďka za řídítky elektrického KTM Macina Kapoho

Možná už se vám něco podobného stalo. Domlouváte si vyjížďku s kamarády, když v tom se od manželky dozvíte, že se k vám na večeři chystají dávní rodinní přátelé. Zatímco na běžném kole byste si v tu chvíli mohli dopřát sotva pár kilometrů, za řídítky elektrokola objedete všechny své oblíbené traily a domů se vrátíte ještě předtím, než návštěva zabuší na dveře. Scénář tohoto videa psal zkrátka sám život.

4. 12. 2018

S novým dílem E-BIKEškoly přes překážky rovnou k cíli

S pátým dílem naší E-BIKEškoly tentokrát vyrazíme do lesa a ukážeme si, jak přejíždět překážky, pracovat s těžištěm, přeskočit kládu a zkusit i populární bunny-hop. Poradí nám průvodci pořadem, mistři světa, Evropy a republiky v biketrialu Vašek Kolář, Ondra Šenk a Damjan Siriški. A také náš speciální host - závodník, šampion fourcrossu i endura, biker Michal Prokop.

28. 11. 2018

Enduro rider Michal Prokop a jeho Late Autumn eRide

Někdejší vícenásobný mistr světa ve fourcrossu, dnes úspěšný enduro jezdec a pořadatel závodů Michal Prokop využívá elektrokolo nejen při hledání a značení tratí, ale také v rámci svého každodenního tréninku. Během krátkých podzimních dní představuje elektrokolo ideální způsob, kterak za stejný čas zvládnout ještě více jízd a užít si ještě více blátivé zábavy.

26. 11. 2018

Zillertalským údolím v sedle trailových elektrokol Simplon

Christian Piccolruaz a Markus Emprechtinger, jezdci továrního týmu Simplon Factory Team, vyrazili začátkem podzimu do Tyrolských Alp, aby podrobně prozkoumali traily ležící v samém srdci Zillertálského údolí. Aby toho za jeden jediný den stihli objet co možná nejvíce, místo běžných horských kol vsadili na stále oblíbenější trailová elektrokola.

23. 11. 2018

Bryn Atkinson vyzkoušel zbrusu nový Norco Sight VLT

Nový elektrický trailbike z dílny kanadské značky Norco jsme si podrobně představili zkraje tohoto týdne. Dnes se podíváme, jak to vypadá, když se za řídítky tohoto stroje posadí australský sjezdař a freerider Bryn Atkinson. Poklidné odpoledne na rybách se v tu chvíli promění v adrenalinový zážitek prosáklý napětím a zábavou.

16. 11. 2018

Na silničním elektrokole do kopců každý den a v každém věku

Jedni je milují, druzí nechápou, leckteří dokonce zarytě nenávidí. Silniční elektrokola rozdělují cyklistickou veřejnost na dva nesmiřitelné tábory. Jelikož dobře víme, že jeden názorný příklad mnohdy řekne víc než tisíc slov, pojďme se společně podívat na jedno zajímavé video z dílny německé značky Cube. Kdo opravdu chce, pochopí!

14. 11. 2018