Události

Superfit pomůže, aby kolo padlo jako na míru

Firma Ghost představila nový koncept vývoje rámu, díky kterému by mělo kolo jezdci skutečně sedět a neměl by muset si ho složitě přenastavovat. Řešením je algoritmus Superfit.

02.12.2019

Xiaomi představilo mini elektrokolo bez šlapek

Firmě se zcela zásadně podařilo změnit pohled na elektrokola. Její model Himo H1 je totiž opravdu malý, skladný a ještě dost levný. Složený si ho můžete vzít sebou a neřešit zloděje a parkování.

14.11.2019

Electric Bike Action zve na E-salon

Další víkend od se na letňanském výstavišti Pva Expo Praha uskuteční Veletrh čisté mobility e-SALON, který se zdaleka netýká jen elektromobilů. Najdete tam totiž i stánek našeho magazínu, který vám přináší mnoho zajímavého.

13.11.2019

Světový pohár v Albstadtu nabídne závod elektrokol

Už za čtyři dny, v sobotu osmnáctého května, odstartuje další ročník světového poháru horských kol. Na trati v německém Albstadtu se kromě závodníků na horských kolech premiérově utkají také jezdci na elektrokolech. Půjde tak o jakousi generálku na mistrovský závod elektrokol, který se pojede na přelomu srpna a září v kanadském Mont Sainte Anne.

14.05.2019

Keli z Dolekop.com zve na sváteční kurz jízdy na elektrokole

Projekt Kill the trail, za kterým nestojí nikdo jiný než Filip "Keli" Švrček ze serveru Dolekop.com, pořádá ve středu osmého května premiérový kurz jízdy na horském elektrokole. Pokud se chcete zlepšit v ovládání svého stroje, vypilovat techniku a poznat nové bikové terény, dorazte do moravské metropole a užijte si sváteční odpoledne trochu jinak než obvykle.

02.05.2019

Pražský festival EBIKE FEST dá šanci vyzkoušet si dvě stovky elektrokol

Elektrokola v Česku zažívají obrovský boom. Jen loni se jich prodalo přes padesát tisíc a letošní zájem Čechů bude zřejmě ještě vyšší. Jenže jak vybrat to pravé elektrokolo? Orientaci napomůže první oficiální ročník testovací festivalu elektrokol s názvem EBIKE FEST. Akce se koná se v Praze 4 - Krči o víkendu 18. a 19. května. Vstup na testovací festival je zdarma.

12.04.2019

For Bikes láká na závody, Family Day i soutěž o kola za sto tisíc

Desátý ročník českého cyklistického svátku, veletrhu For Bikes, chystá pro návštěvníky nejen novinky a trendy z oboru od českých a zahraničních výrobců, ale také nabitý program s prestižními závody, rodinným dnem a soutěžemi o atraktivní věcné ceny. Tradičně se koná na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech, a to ve dnech 29. až 31. března.

07.03.2019

Sbírej odpadky, uspořádej brigádu, odmakej něco #prosvůjles

Jezdíš rád na kole a štvou tě odpadky pohozené v lese? Nás taky, a jak! Připojte se spolu s námi k iniciativě #prosvujles, se kterou přicházejí kluci z party Trailguide. Vezměte věci do svých rukou, zúčastněte se brigády, nebo rovnou uspořádejte svou vlastní. Společně vysbírejme vše, co do lesa nepatří. Pro sebe. Pro nás! Více již sami pořadatelé.

06.03.2019

CosmoBike ve Veroně otevírá sezonu silniční cyklistiky

Nadšenci do všech typů kol se sjedou mezi 16. a 17. únorem do italské Verony. Veletrhu CosmoBike se tak díky novému termínu může zúčastnit ještě více výrobců kol a cyklistického vybavení a další značek, ale hlavně veletrh přivítá celou řadu profesionálních jezdců a týmů, kterým účast umožní závodní pauza.

30.01.2019