Události

První ročník E.ON like-bike Tour spojuje chytrá města Vysočiny

Po loňském nultém ročníku elektrocyklistické tour s názvem E.ON like-bike se mohou nejen příznivci elektrocyklistiky, ale také široká veřejnost těšit na oficiální první ročník, který se bude konat 30. 9. - 1. 10. rovnou ve třech chytrých městech na Vysočině. Bohatý program spojený s testováním e-biků přivítá Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem a Žďár nad Sázavou.

28. 8. 2017

Podzimní veletrh Test & Expo po roce opět ve Vysočina Aréně

Ještě se všichni rozjedeme na dovolené, dovolte nám, abychom vás pozvali na jednu velice zajímavou poprázdninovou akci. Na přelomu září a října se v novoměstské Vysočina Aréně odehraje druhý ročník cyklistického veletrhu Test & Expo. Těšit se můžete na velmi bohatý program určený široké laické i odborné veřejnosti.

26. 6. 2017

Vavřinec Hradilek na elektrokole značky Apache

Apache Bicycles, jenž platí za největšího výrobce elektrokol u nás, představil v pražském Kayak Beach Baru jména svých ambasadorů pro tuto a pravděpodobně i několik příštích sezon. V našlapané sestavě vyčnívá jméno stříbrného medailisty z LOH 2012 v Londýně a mistra světa z roku 2013, kajakáře Vavřince Hradilka, který bude na tréninky nově dojíždět v sedle skládacího elektrokola.

16. 6. 2017

Oslavili jsme první narozeniny!

Potkat se do roka a do dne a oslavit první narozeniny – takový závazek a slib dalšího setkání partnerů a příznivců magazínu Electric Bike Action zazněl loni v poslední květnový den v ekologickém centru Sluňákov v Horce nad Moravou u Olomouce na křtu časopisu. A tak se také stalo o rok později – tedy ve středu 31. 5. na stejném místě.

3. 6. 2017

Veletrh For Bikes otevře své brány!

Veletrh cyklistické techniky For Bikes se samostatnou halou pro elektrokola, kde najdete také expozici našeho magazínu, začíná v pátek 31.3. na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech.

31. 3. 2017

Známé osobnosti na veletrhu For Bikes 2017

Už tento pátek 31. března se otevřou brány 8. ročníku veletrhu FOR BIKES, potkat se budete moci například s Martinou Sáblíkovou, Jaroslavem Kulhavým, Ondřejem Cinkem, Petrem Vakočem nebo Jakubem Kohákem.

30. 3. 2017

Test & Expo Vysočina Aréna 2017

Test & Expo, výstava spojená s testováním jízdních kol všeho druhu, se znovu po roce vrací do prostorů novoměstské Vysočina Arény. Akce, jejíž premiérový ročník loni přilákal stovky návštěvníků, se letos promění ve čtyřdenní festival cyklistiky v samém srdci Vysočiny.

25. 1. 2017

Elektrokola na Design & Innovation Award 2017

Ačkoliv je teprve zkraje nového roku, mezinárodní designová soutěž Design & Innovation Award 2017 již poznala své vítěze. Mezi horskými, městskými a silničními koly soupeřila také elektrokola, a to rovnou ve své vlastní kategorii. Jaká elektrokola zařadila odborná porota mezi ta designově nejzdařilejší?

24. 1. 2017

Víc takových akcí!

První říjnový víkend patřil v novoměstské Vysočina Aréně cyklistice. Vedle závěrečného závodu seriálu Kolo pro život, který je již tradičně cílem mnoha stovek amatérských i profesionálních bikerů, se zde konala cyklistická výstava nazvaná jednoduše Test & Expo.

6. 11. 2016