Události

3. ročník TEST & EXPO Vysočina Arena v novém srpnovém termínu

3. ročník cyklistického festivalu TEST & EXPO Vysočina Arena proběhne v příštím roce v novém srpnovém termínu. Již tradiční výstava spojená s testováním horských kol a elektrokol se bude konat o víkendu mezi desátým a dvanáctým srpnem a její součástí budou také závody největšího tuzemského seriálu horských kol Kolo pro život.

19. 12. 2017

Králem cyklistiky 2017 se stal dráhař brněnské Dukly Tomáš Bábek

Vítězem 53. ročníku ankety ČEZ Král cyklistiky 2017 se po zásluze stal dráhový reprezentant Tomáš Bábek z Dukly Brno. V přímém přenosu České televize vysílaného z areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde slavnostní vyhlášení již tradičně proběhlo, skončil na druhém místě biker Jaroslav Kulhavý a třetí juniorský mistr světa Daniel Babor.

11. 11. 2017

Král cyklistiky znovu v přímém přenosu z areálu PVA v Letňanech

Po zdařilé loňské premiéře historicky prvního přímého přenosu na ČT Sport z vyhlášení nejlepších českých cyklistů při slavnostním večeru Krále cyklistiky v PVA Expo Letňany v Praze, se slavnostní akt této ankety uskuteční na stejném místě, a to devátého listopadu večer.

24. 10. 2017

Cyklistický veletrh Test & Expo již tento víkend ve Vysočina Aréně

Již tento víkend se v novoměstské Vysočina Aréně uskuteční druhý ročník cyklistického veletrhu Test & Expo. Využijte této jedinečné příležitosti a přímo na místě otestujte některou z novinek pro nadcházející sezonu. Kromě mnoha zajímavých exponátů se můžete těšit také na bohatý doprovodný program určený pro širokou laickou i odbornou veřejnost.

25. 9. 2017

První ročník E.ON like-bike Tour spojuje chytrá města Vysočiny

Po loňském nultém ročníku elektrocyklistické tour s názvem E.ON like-bike se mohou nejen příznivci elektrocyklistiky, ale také široká veřejnost těšit na oficiální první ročník, který se bude konat 30. 9. - 1. 10. rovnou ve třech chytrých městech na Vysočině. Bohatý program spojený s testováním e-biků přivítá Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem a Žďár nad Sázavou.

28. 8. 2017

Podzimní veletrh Test & Expo po roce opět ve Vysočina Aréně

Ještě se všichni rozjedeme na dovolené, dovolte nám, abychom vás pozvali na jednu velice zajímavou poprázdninovou akci. Na přelomu září a října se v novoměstské Vysočina Aréně odehraje druhý ročník cyklistického veletrhu Test & Expo. Těšit se můžete na velmi bohatý program určený široké laické i odborné veřejnosti.

26. 6. 2017

Vavřinec Hradilek na elektrokole značky Apache

Apache Bicycles, jenž platí za největšího výrobce elektrokol u nás, představil v pražském Kayak Beach Baru jména svých ambasadorů pro tuto a pravděpodobně i několik příštích sezon. V našlapané sestavě vyčnívá jméno stříbrného medailisty z LOH 2012 v Londýně a mistra světa z roku 2013, kajakáře Vavřince Hradilka, který bude na tréninky nově dojíždět v sedle skládacího elektrokola.

16. 6. 2017

Oslavili jsme první narozeniny!

Potkat se do roka a do dne a oslavit první narozeniny – takový závazek a slib dalšího setkání partnerů a příznivců magazínu Electric Bike Action zazněl loni v poslední květnový den v ekologickém centru Sluňákov v Horce nad Moravou u Olomouce na křtu časopisu. A tak se také stalo o rok později – tedy ve středu 31. 5. na stejném místě.

3. 6. 2017

Veletrh For Bikes otevře své brány!

Veletrh cyklistické techniky For Bikes se samostatnou halou pro elektrokola, kde najdete také expozici našeho magazínu, začíná v pátek 31.3. na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech.

31. 3. 2017