Události

Trutnovská městská policie sází na elektromobilitu

V Trutnově se místní městská policie rozhodla, že bude využívat ekologičtější druhy dopravy. Pořídili si zde elektrokola a elektromobil, který mohou využít i pro hlídkování v náročných terénech.

29.06.2020

Bosch představil nový palubní počítač. Je ještě chytřejší

Nový počítač Nyon se ovládá intuitivně, jezdci sdělí spoustu důležitých údajů a propojí ho s přidruženou aplikací a portálem. Jeho design získal ocenění Red Dot.

28.06.2020

Sushi Maki M2 - ebike, který vaši kapsu nezruinuje

Přes japonský název jsou elektrokola Sushi výrobkem německé firmy. Mohou se tedy pochlubit německou precizností, ale zároveň také lákavou cenou, která se drží pod hranicí 1000 EUR. Jaký je poslední model Maki M2?

14.06.2020

Nová síť dobíjecích stanic vyrůstá v Krušnohoří

Chystáte sena dovolenou se svým elektrokolem? Zavítat můžete třeba do Krušnohoří, kde buduje firma Se.ven Energy síť dobíjecích stanic, které můžete používat zcela zdarma.

12.06.2020

Nejúspěšnější crowdfundingová kampaň je na e-bike The One

Přes sedmdesát milionů korun se podařilo vybrat švýcarskému výrobci elektrokol United City Bikes. Jedná se o nejúspěšnější crowdfundingovou kampaň v oblasti mobility na světě vůbec.

27.05.2020

Elektrokolo a virtuální realita?

Jak se projet na elektrokole, i když je třeba venku ošklivě a vy nechcete vytáhnout paty z domu? Pomůže nová technologie firmy Falco eMotors, která umí skloubit virtuální realitu a elektrokolo.

26.05.2020

Termín unikátního “Testovacího festivalu elektrokol” byl potvrzen

Magazín Electric Bike Action je opět hrdým mediálním partnerem největší testovací akce elektrokol u nás, a sice pražského EBIKE FESTU pořádaného v posunutém termínu 13. - 14. června v Praze v Krči v areálu prodejny ekolo.cz.

17.04.2020

Elektrokola jsou velký pokrok! Rozhovor s legendou česko-slovenské cyklistiky Petrem Bauerem

S kolegou fotografem nacházíme v uličkách Unhoště na Kladensku bytovku, kde žije Petr Bauer - závodník, trenér, stavitel rámů, obchodník a celoživotní pan cyklista. Vchod poznáme podle obytné dodávky se samolepkami cyklistických sponzorů a partnerů. Po chvilce před námi 82letý pan Bauer zastavuje na elektrokole Stevens a srdečně nás vítá.

17.03.2020

Bosch zveřejnil rozpis poháru sMTB Challenge

Čtvrtý ročník série závodů Bosch eMTB Challange se tentokrát pojede na mnoha různých místech, včetně Velké Británie. Konkrétně se závod uskuteční v pěti různých zemích.

27.02.2020