Události

Kolo jako raketa. Pocket Raket je možné si objednat už nyní

Tohle elektrokolo vás zvládne spolehlivě dostat z bodu A do bodu B a navíc určitě vzbudí patřičnou pozornost. Jeho kovové tělo je totiž zcela unikátní.

28.09.2020

Éole - skládačka, kterou unesete v jedné ruce

Společnost Morfuns. která vyrábí elektrokola od roku 2014, představila skládací elektrokolo, které je nejenom skladné, ale také lehké. Na zahájení výroby tohoto kola nyní vybírá na serveru Indiegogo.

22.09.2020

Kolo, nebo auto? CityQ je obojím

Na první pohled připomíná tohle vozítko automobil, jde ale o elektrokolo, které jezdce perfektně ochrání před rozmary počasí, jezdit s ním lze tedy i za sněhu, deště a silného větru. A vejde se do něj více jak jedna osoba.

06.07.2020

Trutnovská městská policie sází na elektromobilitu

V Trutnově se místní městská policie rozhodla, že bude využívat ekologičtější druhy dopravy. Pořídili si zde elektrokola a elektromobil, který mohou využít i pro hlídkování v náročných terénech.

29.06.2020

Bosch představil nový palubní počítač. Je ještě chytřejší

Nový počítač Nyon se ovládá intuitivně, jezdci sdělí spoustu důležitých údajů a propojí ho s přidruženou aplikací a portálem. Jeho design získal ocenění Red Dot.

28.06.2020

Sushi Maki M2 - ebike, který vaši kapsu nezruinuje

Přes japonský název jsou elektrokola Sushi výrobkem německé firmy. Mohou se tedy pochlubit německou precizností, ale zároveň také lákavou cenou, která se drží pod hranicí 1000 EUR. Jaký je poslední model Maki M2?

14.06.2020

Nová síť dobíjecích stanic vyrůstá v Krušnohoří

Chystáte sena dovolenou se svým elektrokolem? Zavítat můžete třeba do Krušnohoří, kde buduje firma Se.ven Energy síť dobíjecích stanic, které můžete používat zcela zdarma.

12.06.2020

Nejúspěšnější crowdfundingová kampaň je na e-bike The One

Přes sedmdesát milionů korun se podařilo vybrat švýcarskému výrobci elektrokol United City Bikes. Jedná se o nejúspěšnější crowdfundingovou kampaň v oblasti mobility na světě vůbec.

27.05.2020

Elektrokolo a virtuální realita?

Jak se projet na elektrokole, i když je třeba venku ošklivě a vy nechcete vytáhnout paty z domu? Pomůže nová technologie firmy Falco eMotors, která umí skloubit virtuální realitu a elektrokolo.

26.05.2020