Události

Eurobike ohlásil další ročník. Pandemii navzdory

Veletrh Eurobike, který se koná na břehu Bodamského jezera, měl loni kvůli koronaviru pauzu. Nyní by se měl vrátit v plné parádě.

10.03.2021

Na stanicích OMV vyrostly další rychlodobíječky

Společnosti Pražská energetika a OMV v Prostějově otevřely již desátou rychlodobíjecí stanici PREpoint. Do konce roku 2021 nainstaluje PRE dobíjecí stanice u celkem 44 čerpacích stanic OMV. U všech stanic OMV je možné dobíjet elektromobily výkonem 50 kW nebo 75 kW s možností budoucího navýšení až na 150kW.

26.02.2021

Nový Ghost pro drsnější terén

Německý Ghost zase pustil do světa další část novinek a jednou z nich je i zcela přepracovaný model Riot, ze kterého vychází i elektrická verze Ghost E-Riot. Tyto e-biky pro drsný terén patří do kategorie all-mountain či enduro.

17.11.2020

Světla Supernova v akci

Německá světla Supernova jsou zkrátka legenda a mezi extrémními expedičními cyklisty a milovníky nočních jízd jsou známa kvalitním zpracováním, vysokou účinností a spolehlivostí i za těch nejnáročnějších podmínek.

11.11.2020

Reevo - elektrokolo budoucnosti

Společnost Beno Technologies, pod kterou spadá značka Reevo, představila koncept kola, které vypadá jako z budoucnosti. Ve skutečnosti si lze toto tak originální kolo objednat už nyní.

30.09.2020

Kolo jako raketa. Pocket Raket je možné si objednat už nyní

Tohle elektrokolo vás zvládne spolehlivě dostat z bodu A do bodu B a navíc určitě vzbudí patřičnou pozornost. Jeho kovové tělo je totiž zcela unikátní.

28.09.2020

Éole - skládačka, kterou unesete v jedné ruce

Společnost Morfuns. která vyrábí elektrokola od roku 2014, představila skládací elektrokolo, které je nejenom skladné, ale také lehké. Na zahájení výroby tohoto kola nyní vybírá na serveru Indiegogo.

22.09.2020

Kolo, nebo auto? CityQ je obojím

Na první pohled připomíná tohle vozítko automobil, jde ale o elektrokolo, které jezdce perfektně ochrání před rozmary počasí, jezdit s ním lze tedy i za sněhu, deště a silného větru. A vejde se do něj více jak jedna osoba.

06.07.2020

Trutnovská městská policie sází na elektromobilitu

V Trutnově se místní městská policie rozhodla, že bude využívat ekologičtější druhy dopravy. Pořídili si zde elektrokola a elektromobil, který mohou využít i pro hlídkování v náročných terénech.

29.06.2020