Události

Testovali jsme u Ebike Partners

Letos zjara nově otevřená speciálka na elektrokola Ebike Partners v Příbrami na předposlední květnový víkend nachystala pro své zákazníky velkolepý testovací den. Připravila flotilu testovaček Haibike a Rock Machine a také vyznačený okruh s nabídkou různých typů terénu přímo v sousedství showroomu.

Cube Store v Karlových Varech

Magické a numerologicky zajímavé datumy jsou nakloněny vzniku nových, mimořádných projektů a také význačných událostí. Datum 22. 2. 2022 se do historie domácího cyklistického byznysu zapíše otevřením prvního monobrandového obchodu Cube Store v Karlových Varech.

Chcete si otestovat kolo Rock Machine?

Testování elektrokola Rock Machine se uskuteční již tuto sobotu v před prodejnou Kola Pešek ve Starých Čívicích u Pardubic od 8:00 do 18:00, nebo i déle, podle zájmu.

07.06.2021

Víkendový kemp pro všechny e-bikery je tu!

Termín letošního již čtvrtého ročníku kempu pro e-bikery je konečně venku. Electric Bikers Camp No. 4 se bude konat o víkendu 23-25.7. 2021 a zavítá do překrásné krajiny Brdských lesů.

03.06.2021

Eurobike ohlásil další ročník. Pandemii navzdory

Veletrh Eurobike, který se koná na břehu Bodamského jezera, měl loni kvůli koronaviru pauzu. Nyní by se měl vrátit v plné parádě.

10.03.2021

Na stanicích OMV vyrostly další rychlodobíječky

Společnosti Pražská energetika a OMV v Prostějově otevřely již desátou rychlodobíjecí stanici PREpoint. Do konce roku 2021 nainstaluje PRE dobíjecí stanice u celkem 44 čerpacích stanic OMV. U všech stanic OMV je možné dobíjet elektromobily výkonem 50 kW nebo 75 kW s možností budoucího navýšení až na 150kW.

26.02.2021

Nový Ghost pro drsnější terén

Německý Ghost zase pustil do světa další část novinek a jednou z nich je i zcela přepracovaný model Riot, ze kterého vychází i elektrická verze Ghost E-Riot. Tyto e-biky pro drsný terén patří do kategorie all-mountain či enduro.

17.11.2020

Světla Supernova v akci

Německá světla Supernova jsou zkrátka legenda a mezi extrémními expedičními cyklisty a milovníky nočních jízd jsou známa kvalitním zpracováním, vysokou účinností a spolehlivostí i za těch nejnáročnějších podmínek.

11.11.2020

Reevo - elektrokolo budoucnosti

Společnost Beno Technologies, pod kterou spadá značka Reevo, představila koncept kola, které vypadá jako z budoucnosti. Ve skutečnosti si lze toto tak originální kolo objednat už nyní.

30.09.2020