Události

Dvojnásobek prostoru

Největší novinkou pro uherskobrodskou firmu Azub je v letošním roce přestěhování do nového sídla. Jak se přemístění firmy povedlo a jak jsou velcí propagátoři alternativní cyklistiky, kultovních doplňků a také stoupenci elektrických pohonů na nové adrese spokojeni?

For Bikes láká na závody, Family Day i soutěž o kola za sto tisíc

Desátý ročník českého cyklistického svátku, veletrhu For Bikes, chystá pro návštěvníky nejen novinky a trendy z oboru od českých a zahraničních výrobců, ale také nabitý program s prestižními závody, rodinným dnem a soutěžemi o atraktivní věcné ceny. Tradičně se koná na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech, a to ve dnech 29. až 31. března.

7. 3. 2019

Sbírej odpadky, uspořádej brigádu, odmakej něco #prosvůjles

Jezdíš rád na kole a štvou tě odpadky pohozené v lese? Nás taky, a jak! Připojte se spolu s námi k iniciativě #prosvujles, se kterou přicházejí kluci z party Trailguide. Vezměte věci do svých rukou, zúčastněte se brigády, nebo rovnou uspořádejte svou vlastní. Společně vysbírejme vše, co do lesa nepatří. Pro sebe. Pro nás! Více již sami pořadatelé.

6. 3. 2019

CosmoBike ve Veroně otevírá sezonu silniční cyklistiky

Nadšenci do všech typů kol se sjedou mezi 16. a 17. únorem do italské Verony. Veletrhu CosmoBike se tak díky novému termínu může zúčastnit ještě více výrobců kol a cyklistického vybavení a další značek, ale hlavně veletrh přivítá celou řadu profesionálních jezdců a týmů, kterým účast umožní závodní pauza.

30. 1. 2019

Nejlepší elektrokola roku podle ankety Design & Innovation Award 2019

Design & Innovation Award, ocenění za design a inovace v cyklistice, které každoročně udílí stejnojmenná organizace, dospělo do své finální fáze a nabízí přehled toho nejlepšího, co se před nadcházející sezonou objevilo na výstavách a pultech obchodů. Ve výběru tradičně nechybí silniční a horská elektrokola ani další produkty s nimi spojené.

23. 1. 2019

Singltrek pod Smrkem přivítá premiérový Electric Bikers Camp

Parta nadšenců do elektrokol, která vystupuje pod názvem Electric Bikers, naplánovala letní víkendový kemp pro všechny milovníky elektromotorů, širokých řídítek a tlustých plášťů. Premiéra Electric Bikers Campu se odehraje první červnový víkend na Singltreku pod Smrkem a časopis Electric Bike Action u toho pochopitelně nebude chybět. Více již sami organizátoři.

9. 1. 2019

Král cyklistiky znovu v přímém přenosu z areálu PVA v Letňanech

Osmadvacátého listopadu večer zazní na výstavišti v pražských Letňanech jméno vítěze ankety ČEZ Král cyklistiky 2018. Vyhlášení nejlepších cyklistů uplynulého roku proběhne ve všech tradičních kategoriích, do síně slávy budou uvedeni noví členové a na závěr bude vyhlášen i nový Král cyklistiky. Vše v přímém přenosu České televize.

8. 11. 2018

Veletrh elektromobility a čisté dopravy e-SALON poprvé v ČR

Pražské výstaviště PVA EXPO hostí ve dnech od patnáctého do osmnáctého listopadu premiérový ročník mezinárodního veletrhu e-SALON. Zajímat by měl nejen všechny fanoušky elektromobilů a čisté mobility, ale i příznivce nejnovějších trendů v dopravě. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program.

7. 11. 2018

Haibike Morava - testování na vlastním trailu Cihelna

Mít hned vedle prodejny vlastní, skvěle upravený jednosměrný terénní trail, na kterém mohou zákazníci zkoušet a testovat e-biky v plné zátěži a v reálných podmínkách, je jen těžko splnitelným snem většiny prodejců elektrokol. Ovšem tým prodejny Haibike Morava v Moravské Nové Vsi si takový sen splnil a nyní ho žije naplno.

8. 10. 2018