Představení

Německá značka Prophete slaví 110 let od svého založení

Německý výrobce jízdních kol a elektrokol Prophete slaví právě v těchto dnech výročí 110 let od svého založení. K této příležitosti si zástupci značky přichystali speciální model městského elektrokola s všeříkajícím označením Prophete E-Bike Limited Edition 110.

02.05.2018

Přichází třetí generace městského elektrokola Leaos Pure

Nabídka městských elektrokol je dnes opravdu mimořádně široká. Mezi na první pohled obyčejnými elektrokoly, jejichž jediným úkolem je dojet od domu do práce a zpět, je však stále možné nalézt několik opravdových originálů, za kterými se na ulici každý otočí. Jedním takovým je karbonový Leaos Pure.

24.04.2018

Titanová elektrokola do města, na silnici i do terénu

Hledáte nenápadné elektrokolo, které by svým vzhledem co nejvíce připomínalo běžné jízdní kolo? Zároveň však chcete vlastnit opravdový originál, který se v záplavě ostatních strojů jen tak neztratí? Řešení nabízí moskevská společnost RLE Bike, v jejíž nabídce naleznete titanová elektrokola do města, na silnici i do terénu.

17.04.2018

Geos představil elegantní elektrobike do města i terénu

Cyklistický veletrh Berliner Fahrradschau, který se o uplynulém víkendu konal v prostorách berlínského výstaviště, přinesl milovníkům elektrokol mnoho zajímavých novinek. Jednu z nich má na svědomí německý startup Geos Bike, který zde představil minimalistické elektrokolo vhodné do města i lehkého příměstského terénu.

26.03.2018

Mini Cooper na dvou kolech? Ano, přivítejte Cooper Bikes

Kdo by neznal Mini Cooper, slavné autíčko z dílen Cooper Car Company, které v šedesátých letech zářilo na rallye tratích po celém světě. Tento sympatický prcek, který příští rok oslaví kulatou šedesátku, je díky mohutné retro vlně oblíbený dodnes a nyní si jeho jméno mohou připomenout také příznivci elektrokol.

22.03.2018

Dostupné karbonové elektrokolo? Nireeka se chystá do prodeje

Celoodpružené karbonové elektrokolo s cenou začínající hluboko pod dvaceti tisíci korunami? S touto bláznivou nabídkou přichází americký startup Nireeka. Projekt designéra Maxe Shojaie na sebe upozorňuje nejen nízkou cenou, ale také mnoha zajímavými technologiemi, které jsme až dosud byli zvyklí vídat u strojů podstatně dražších.

16.03.2018

Karbonové skládací elektrokolo z dílny německých Sava Bikes

Když se řekne skládací elektrokolo, mnozí z nás si představí fádně vyhlížející spletenec trubek a rychloupínacích páček, který má sexappealu asi tolik co srolovaná tuba od zubní pasty. Že to jde také jinak, to vám dnes dokáží zástupci u nás nepříliš známé německé značky Sava Bikes.

01.03.2018

Městské elektrokolo pohledem britských Lavelle Bikes

Důkazem, že městská elektrokola nemusí vypadat všechna stejně, je nový model od mladé britské společnosti Lavelle Bikes. Ručně vyráběné elektrokolo s lehkým karbonovým rámem a silnou pohonnou jednotkou se může pochlubit velmi odvážným designem, jenž klade zvýšený důraz na pohodlí a celkovou ergonomii.

20.02.2018

Luxusní elektrický cruiser ozdobou vaší garáže

Elektrokolo není jen dopravní prostředek do města, na silnici či do terénu. Během posledních několika let se na výsluní prodraly také nejrůznější elektrické cruisery více či méně inspirované světem klasických motocyklů. Tyto stroje jsou kusem umění, součástí životního stylu, vyjádřením osobností svých hrdých majitelů. A přesně takový je také polský Avionics V1!

25.01.2018