Představení

HNF Nicolai představují víceúčelové elektrokolo XF2 Trail

Německá značka HNF Nicolai znovu rozšiřuje svou nabídku a při té příležitosti přichází s modelem zcela nové kategorie. Celoodpružené elektrokolo TF2 Trail nabídne odolný rám s vysokým zdvihem a širokými plášti a zároveň pohodlnou geometrii vhodnou pro cestování a dokonce i každodenní jízdu ve městě.

09.07.2018

Orbea Gain nyní ještě lehčí, elektromotoru navzdory

Když před rokem španělská Orbea představila své první silniční elektrokolo, s hliníkovým rámem, integrovanou baterií, zadním nábojovým motorem a hmotností okolo třinácti kilogramů šlo o jeden z nejzajímavějších strojů v této kategorii. Nyní přichází karbonová verze téhož stroje, která překonává vše, co jsme u silničních elektrokol dosud viděli.

03.07.2018

Přichází inovovaný Trek Powerfly s integrovanou baterií

Powerfly, řada horských elektrokol americké značky Trek, byla poprvé představena před dvěma lety. Od té doby patří k nejužší špičce ve své kategorii a s každou další generací přichází s něčím novým a neokoukaným. V příští sezoně se můžeme těšit na inovované rámy s integrovanými bateriemi, v nejvyšších specifikacích pak dokonce v karbonovém provedení.

25.06.2018

Polygon přichází s dvojicí elektrokol do města i terénu

Zatímco ještě před rokem jsme nadšeně psali o každém výrobci, který do své nabídky zařadil alespoň jedno elektrokolo, dnes je situace naprosto opačná. Najít značku, které dosud s žádným elektrokolem nepřišla, je jako hledat pověstnou jehlu v kupce sena. Jednou z posledních firem, která tlaku elektrobiků odolávala, byl až donedávna indonéský Polygon.

20.06.2018

Focus představil sériové provedení silničního elektrokola Paralane

Německý Focus, jeden z největších výrobců jízdních kol na starém kontinentu, představil sériové provedení svého vůbec prvního silničního elektrokola. Ačkoliv jsme si stroj velmi podobných proporcí mohli poprvé prohlédnout již před rokem, teprve nyní konstruktéři dotáhli vše do konce a novinku se rozhodli oficiálně uvést do prodeje.

18.06.2018

Moustache nabídne limitovanou edici modelu Samedi 27 Race 7

Francouzský výrobce elektrokol Moustache slaví s limitovanými edicemi svých modelů mimořádný úspěch. Po modelech Race 9 a Race 11 nyní zástupci značky přicházejí s horským elektrokolem Samedi 27 Race 7, jenž se k dychtivým zákazníkům dostane v úzce limitované sérii čítající pouhých sto padesát kusů.

05.06.2018

Titanový luxus v podání amerických Budnitz Bicycles

Pod pojmem luxusní elektrokolo si každý z nás představí něco trochu jiného. Pro jednoho to může být přemotorované celoodpružené enduro, pro druhého stylové městské elektrokolo, za kterým se každý otočí. Pokud patříte do druhé skupiny, pojďte se spolu s námi podívat do showroomu americké značky Budnitz.

24.05.2018

Specialized Turbo Kenevo podle designérského studia Troy Lee Designs

Troy Lee, známý grafický designér a mimo jiné také velký zastánce elektrokol, je s americkou značkou Specialized spojen již dlouhá léta. Limitované edice modelů, které Troy opatří svým originálním lakováním, patří vždy k tomu nejzajímavějšímu, co si do své garáže můžete pořídit.

16.05.2018

Německá značka Prophete slaví 110 let od svého založení

Německý výrobce jízdních kol a elektrokol Prophete slaví právě v těchto dnech výročí 110 let od svého založení. K této příležitosti si zástupci značky přichystali speciální model městského elektrokola s všeříkajícím označením Prophete E-Bike Limited Edition 110.

02.05.2018