Představení

Ahooga je modulárním městským elektrokolem na každý den

Obliba modulárních elektrokol prudce stoupá a není se čemu divit, jedná se o skvělý dopravní prostředek do města i jeho nejbližšího okolí. Po švédských Walleräng Bikes nyní s myšlenkou elektrokol, která si můžete přizpůsobit na míru vlastním potřebám a požadavkům, přichází také doposud nepříliš známá belgická značka Ahooga.

18.09.2018

Městské elektrokolo Oh!Bike boduje na Kickstarteru

Městská elektrokola se mezi cyklisty těší stále větší oblibě. Svědčí o tom nejen nabídka na pultech obchodů, ale také téměř neustálý přísun nových, leckdy opravdu velmi zajímavých modelů. Dalším takovým je španělský Oh!Bike, horká novinka, která kromě svého designu zaujme také velice příznivou hmotností.

31.08.2018

Kona přichází s celoodpruženým e-bikem Remote CTRL

Kanadská Kona se k elektrokolům dosud stavěla spíše zdrženlivě. Několik modelů sice ve své nabídce měla, šlo však spíše o kola nižších cenových hladin určená pro cestování a turistiku. V příští sezoně tomu bude zcela jinak. Kona totiž představila své první celoodpružené elektrokolo, které pod označením Remote CTRL míří do konkurencí nabité kategorie elektrických trailbiků.

21.08.2018

Storck představil karbonové silniční elektrokolo e:nario

Špičkový karbonový rám vycházející z nejlepších silničních modelů značky ve spojení s velmi lehkou pohonnou jednotkou integrovanou do spodní a částečně také středové trubky. Takový je recept německé značky Storck, která před několika týdny představila karbonové silniční kolo e:nario s oblíbeným pohonným systémem Fazua Evation.

15.08.2018

Hummingbird Electric nejlehčím skládacím elektrokolem světa

Britský výrobce skládacích kol Hummingbird, autor nejlehčího skládacího kola na trhu, představil nový model se strohým označením Electric. Jak správně tušíte, jde o elektrokolo, které od svých starších sourozenců přebírá většinu konstrukčních prvků včetně propracovaného skládacího mechanismu.

10.08.2018

Do práce ještě rychleji s novým elektrokolem Stromer ST3

Stromer, švýcarský výrobce špičkových cestovních a městských elektrokol, rozšiřuje svou produktovou řadu o další zajímavý stroj. Stromer ST3 je výkonný a velmi tichý speed pedelec, který vás s maximální rychlostí až pětačtyřicet kilometrů za hodinu pohodlně přepraví třeba až na samý konec světa.

31.07.2018

Giant vyrukoval se třemi novými elektrickými trailbiky

Giant rozšiřuje nabídku horských elektrokol o tři nové celoodpružené trailbiky. Modely s označením Stance E+, Trance E+ Pro a Trance E+ SX Pro přicházejí s osvědčenými systémy odpružení, vylepšenými motory, bateriemi i ovládacím rozhraním a jako takové nabízejí jedinečné jízdní zážitky i v tom vůbec nejnáročnějším terénu.

25.07.2018

Liv Cycling přichází s dvojicí celoodpružených elektrokol pro ženy

Liv Cycles, značka zaměřená na dámskou cyklistiku ve všech jejích podobách, rozšiřuje svou nabídku elektrokol o dva nové celoodpružené modely s označením Intrigue E+ a Embolden E+. Přestože se jedná o vůbec první celoodpružená elektrokola této značky, co do kvality jízdních výkonů si se svými konkurenty téměř v ničem nezadají.

20.07.2018

Bianchi přichází s aerodynamickým silničním elektrokolem

Italské Bianchi, jeden z nejznámějších výrobců silničních a horských kol, bere elektrokola podle všeho opravdu velmi vážně. Jak jinak si vysvětlit další novinku letošního roku, silniční elektrokolo s označením Aria e-Road, které krom aerodynamicky tvarovaného karbonového rámu přichází s téměř neviditelně ukrytou pohonnou jednotkou.

11.07.2018