Představení

S novým Cannondale Quick Neo za sportem i prací

Americký výrobce jízdních kol Cannondale představil novou generaci sportovního elektrokola Quick Neo. Novinka bude k mání ve dvou různých variantách, vždy se stejnou technikou pod kapotou. Zatímco model s označením Quick Neo nabídne ryze sportovní jízdní zážitky, Quick Neo EQ je zaměřený především na cestování a každodenní dojíždění.

21.11.2018

Konečně se i Norco odhodlalo, elektrický Sight VLT je tu!

Vypadá skoro stejně, jezdí skoro stejně, bližší pohled však napoví, že tentokrát máme co dočinění s docela jiným zvířetem. Sight, prémiový trailbike kanadské značky Norco, vjíždí do nové sezony ve zcela novém provedení. S karbonovým rámem, středovým elektromotorem a geometrií umožňující zdolat oběma směry i ty vůbec nejnáročnější traily.

12.11.2018

Ducati přichází s novým elektrickým trailbikem MIG RR

Italský výrobce motocyklů Ducati není v cyklistické branži žádným nováčkem. Zatímco ještě před časem vyráběl elektrokola ve spolupráci se značkou Bianchi, letos je vše zase trochu jinak. Na blížící se výstavě motocyklů v Miláně Ducati uvede nový trailbike s názvem MIG RR, na jehož vývoji se výraznou měrou podílela jiná italská značka Thok.

05.11.2018

Mondraker opět zvyšuje laťku, nový Level otevírá zcela nové možnosti

Španělský Mondraker, jeden z nejznámějších výrobců jízdních kol na Pyrenejském poloostrově, rozšiřuje nabídku elektrokol o další zajímavý model. Nový Mondraker Level přitom není jen dalším elektrickým endurem v pořadí. Se stošedesáti milimetry zdvihu, silným středovým motorem a velkými devětadvacetipalcovými koly posunuje laťku na zcela novou úroveň.

29.10.2018

Carbo C-01 usiluje o titul pro nejlehčí skládací elektrokolo světa

Lehký karbonový rám, výkonný nábojový elektromotor, baterie integrovaná v sedlové trubce a především dokonale promyšlený skládací mechanismus. Takové jsou hlavní trumfy skládacího elektrokola Carbo C-01, které s necelými třinácti kilogramy váhy náleží mezi vůbec nejlehčí stroje ve své třídě. V čem tkví jeho kouzlo?

22.10.2018

Husqvarna představila dva nové modely i nový způsob integrace

Ačkoliv si svou velkou premiéru v cyklistickém segmentu odbyla teprve letos, v nabité konkurenci se neztratila a prakticky ihned se zařadila po bok těch nejlepších. Severská Husqvarna, mezi výrobci elektrokol stále tak trochu nováček, se nyní usilovně připravuje na další, v pořadí již druhou sezonu a přichází hned s několika zajímavými novinkami. Na co se můžeme těšit?

18.10.2018

Storck nabídne prémiový trailbike s označením e:drenalin

Německý Storck rozšiřuje svou nabídku elektrokol o další velice zajímavý model. Po silničním expresu e:nario a horském hardtailu e:rebel přicházejí hesenští konstruktéři se strojem z tak trochu jiného těsta. Storck e:drenalin, celoodpružený trailbike s lehkým karbonovým rámem, míří do terénu tak náročného, jak jen si dokážete představit.

16.10.2018

Do obchodů míří druhá generace elektrokola Cannondale Moterra

Elegantní design s bezchybně integrovanou baterií, osvědčený elektromotor a především skvělé jízdní vlastnosti v terénu i mimo něj. Takové mají být hlavní trumfy druhé generace elektrického trailbiku Cannondale Moterra, tedy stroje, který si svým odvážným designem v minulosti získal řadu nadšených příznivců i ostrých kritiků. Jak si povede nyní?

12.10.2018

Specialized představil druhou generaci elektrokola Turbo Levo

Specialized Turbo Levo je jedním z nejpropracovanějších a nejvíce oceňovaných horských elektrokol na současném trhu. Zatímco ještě před pár dny jsme si nedokázali ani představit, že by konstruktéři z amerického Morgan Hill mohli přijít s něčím ještě lepším, dnes je všechno úplně jinak. Nová generace modelu Turbo Levo je tu a nabízí víc než kdykoliv předtím.

25.09.2018