Představení

BMC představilo nové elektrické trailbiky s hliníkovými rámy

BMC platí za jednu z technologicky nejvyspělejších cyklistických značek na starém kontinentu. Nemluvíme přitom jen o klasických horských a silničních kolech, ale stále častěji také o moderních elektrokolech. Po špičkových karbonových strojích, které švýcarský výrobce představil v minulých sezonách, se nyní na trhu konečně objevují také dostupnější hliníkové modely.

07.02.2019

Francouzský Peugeot inovoval nabídku silničních elektrokol

Peugeot, známá francouzská automobilka se vzpínajícím se lvem ve znaku, se kromě výroby rodinných a užitkových vozů dlouhodobě zabývá také cyklistikou. Vedle běžných horských a silničních kol se v jeho nabídce stále častěji objevují také elektrokola. Před letošní sezonou se zástupci značky rozhodli inovovat nabídku silničních elektrokol.

05.02.2019

Cannondale přichází s elektrickým crossoverem Tesoro X

Po sportovním elektrokole s označením Quick Neo přichází americký Cannondale s další zajímavou novinkou určenou pro jízdu městem, dojíždění za prací i víkendovými výlety stranou hlavních cest. Řečeno automobilovou hantýrkou, Cannondale Tesoro X je jakýmsi crossoverem, který pod vaším vedením zastane mnoho různých rolí.

24.01.2019

Americká Electra nabídne limitovanou edici cruiseru Café Moto GO!

Electra, americká značka stylových jízdních kol a elektrokol, přichází s další velice zajímavou novinkou. Elektrokolo s označením Cafe Moto GO! je volně inspirováno takzvanými café racery, sportovními motocykly, které na silnicích poprvé objevily před více než šedesáti lety a které se mimořádné oblibě těší i v těchto dnech.

27.12.2018

Rocky Mountain uvedl hliníkový trailbike Instinct Powerplay

Kanadský Rocky Mountain přichází právě v těchto dnech se svým v pořadí již druhým elektrokolem. Oblíbený Altitude Powerplay, na kterém jsme se sami již několikrát svezli, v nabídce doplní mladší a všestrannější sourozenec jménem Instinct Powerplay. Hliníkový rám se středovým pohonem dostane velká devětadvacetipalcová kola!

18.12.2018

Cestou necestou s krosovým elektrokolem Trek Dual Sport+

Asfaltové silnice, hladké cyklostezky, ale i nezpevněné lesní a polní cesty. Nový Trek Dual Sport+ je všestranné krosové elektrokolo, za jehož řídítky se můžete vydat na rodinný výlet, zasportovat si nebo si urychlit cestu do práce. S hliníkovým rámem, středovým elektromotorem a bohatou základní výbavou zaujme třeba právě vás.

14.12.2018

Vello představilo ultralehké titanové skládací elektrokolo

U nás nepříliš známá rakouská značka Vello je již dlouhá léta synonymem pro špičková městská a skládací jízdní kola. Do města míří také vůbec první elektrokolo této značky. Je jím ultralehká skládačka Bike+ s působivým titanovým rámem, jednoduchým zadním odpružením a zadním nábojovým elektromotorem s možností rekuperace brzdné energie.

12.12.2018

Rotwild přichází s novou řadou horských a trekingových elektrokol

Německý Rotwild si pro všechny příznivce elektrokol připravil jedno velké předvánoční překvapení. Nejde přitom o nic menšího než o zbrusu novou řadu elektrokol čítající hned tři různé modely se stejnou pohonnou jednotkou a stejným rámovým základem. Na své si přijdou milovníci cestování i dlouhých vyjížděk náročným terénem.

05.12.2018

Dlouhé dny v sedle s novým elektrobikem Canyon Neuron:On

Německý Canyon zařadil do své nabídky v pořadí již druhé elektrokolo. Po enduro speciálu Spectral:On se do prodeje dostává také elektrický trailbike Neuron:On. Ten má se stotřicetimilimetrovým zdvihem, devětadvacetipalcovými zapletenými koly a spoustou chytrých detailů excelovat především na dlouhých celodenních trasách.

27.11.2018