Představení

Fantic již také s e-biky

Italskou motocyklovou značku Fantic Motor znají především ti dříve narození. Byla založena v roce 1968 Mariem Agratim a Henry Keppelem, kteří odešli z firmy Garelli.

26.01.2016

Elektrická raketa

Vlajková loď mezi elektrokoly značky Focus jménem Jarifa působí opravdu impozantně. Dokonalá harmonie devětadvacítkového rámu, integrované baterie a vlastního pohonu - to je asi to první, co nás napadne při pohledu na tento stroj.

18.01.2016

Retro motocykly, nebo ještě elektrokola?

Značka Oto Cycles se zrodila z nadšení pro klasické retro designy motocyklů z padesátých let, ovšem přetvořených do elektrokol. Oto Cycles pochází ze španělské Barcelony, a ačkoli produkuje velké množství elektrokol, nikdy nenajdeme dvě identická.

12.01.2016

Od návrhu kytary k dřevěnému elektrokolu

Bicykly s rámy vyrobenými ze dřeva jsou čas od času k vidění výstavách coby zajímavé exponáty, ale také se úspěšně vyrábějí a prodávají, i když asi ne v masovém měřítku. Nyní existují také ve verzi s elektrickým pohonem.

11.01.2016

Dětské elektrokolo s Boschem

Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je to jediné, co proti tomu můžete dělat! Dětská elektrokola budou jednou tak běžná jako koloběžky – Jára Cimrman by vám určitě dal za pravdu.

08.01.2016

Terénní Author se střeďákem

Největší domací značka Author má nyní také svůj model horského elektrokola, který je vybaven středovým pohonem Shimano Steps.

04.01.2016

U lídra trhu je z čeho vybírat

Značka Apache byl první, která před lety začala na svá kola montovat elektropohony Bosch. A jelikož šlo o horská elektrokola, je Apache průkopníkem této kategorie na našem trhu. Od té doby si jen upevňuje pozici české jedničky v produkci jízdních kol s elektrickým pohonem všech myslitelných kategorií.

06.12.2015

Pod proudem – elektrokola Bulls 2016

Německým značkám zabývajícím se elektrokoly nelze upřít jistý náskok oproti ostatnímu světu. S nástupem středových pohonů a horských elektrokol to byly právě výrobci od našeho západního souseda, kteří tuto kategorii rychle posunuli ze silnic a zpevněných komunikací do lesů a terénu. Bulls je jednou z firem, které udávají v oboru elektrokol trend a na elektrický pohon hodně sází.

02.12.2015