Představení

Polygon přichází s dvojicí elektrokol do města i terénu

Zatímco ještě před rokem jsme nadšeně psali o každém výrobci, který do své nabídky zařadil alespoň jedno elektrokolo, dnes je situace naprosto opačná. Najít značku, které dosud s žádným elektrokolem nepřišla, je jako hledat pověstnou jehlu v kupce sena. Jednou z posledních firem, která tlaku elektrobiků odolávala, byl až donedávna indonéský Polygon.

20. 6. 2018

Focus představil sériové provedení silničního elektrokola Paralane 2

Německý Focus, jeden z největších výrobců jízdních kol na starém kontinentu, představil sériové provedení svého vůbec prvního silničního elektrokola. Ačkoliv jsme si stroj velmi podobných proporcí mohli poprvé prohlédnout již před rokem, teprve nyní konstruktéři dotáhli vše do konce a novinku se rozhodli oficiálně uvést do prodeje.

18. 6. 2018

Moustache nabídne limitovanou edici modelu Samedi 27 Race 7

Francouzský výrobce elektrokol Moustache slaví s limitovanými edicemi svých modelů mimořádný úspěch. Po modelech Race 9 a Race 11 nyní zástupci značky přicházejí s horským elektrokolem Samedi 27 Race 7, jenž se k dychtivým zákazníkům dostane v úzce limitované sérii čítající pouhých sto padesát kusů.

5. 6. 2018

Titanový luxus v podání amerických Budnitz Bicycles

Pod pojmem luxusní elektrokolo si každý z nás představí něco trochu jiného. Pro jednoho to může být přemotorované celoodpružené enduro, pro druhého stylové městské elektrokolo, za kterým se každý otočí. Pokud patříte do druhé skupiny, pojďte se spolu s námi podívat do showroomu americké značky Budnitz.

24. 5. 2018

Specialized Turbo Kenevo podle designérského studia Troy Lee Designs

Troy Lee, známý grafický designér a mimo jiné také velký zastánce elektrokol, je s americkou značkou Specialized spojen již dlouhá léta. Limitované edice modelů, které Troy opatří svým originálním lakováním, patří vždy k tomu nejzajímavějšímu, co si do své garáže můžete pořídit.

16. 5. 2018

Německá značka Prophete slaví 110 let od svého založení

Německý výrobce jízdních kol a elektrokol Prophete slaví právě v těchto dnech výročí 110 let od svého založení. K této příležitosti si zástupci značky přichystali speciální model městského elektrokola s všeříkajícím označením Prophete E-Bike Limited Edition 110.

2. 5. 2018

Přichází třetí generace městského elektrokola Leaos Pure

Nabídka městských elektrokol je dnes opravdu mimořádně široká. Mezi na první pohled obyčejnými elektrokoly, jejichž jediným úkolem je dojet od domu do práce a zpět, je však stále možné nalézt několik opravdových originálů, za kterými se na ulici každý otočí. Jedním takovým je karbonový Leaos Pure.

24. 4. 2018

Titanová elektrokola do města, na silnici i do terénu

Hledáte nenápadné elektrokolo, které by svým vzhledem co nejvíce připomínalo běžné jízdní kolo? Zároveň však chcete vlastnit opravdový originál, který se v záplavě ostatních strojů jen tak neztratí? Řešení nabízí moskevská společnost RLE Bike, v jejíž nabídce naleznete titanová elektrokola do města, na silnici i do terénu.

17. 4. 2018

Geos představil elegantní elektrobike do města i terénu

Cyklistický veletrh Berliner Fahrradschau, který se o uplynulém víkendu konal v prostorách berlínského výstaviště, přinesl milovníkům elektrokol mnoho zajímavých novinek. Jednu z nich má na svědomí německý startup Geos Bike, který zde představil minimalistické elektrokolo vhodné do města i lehkého příměstského terénu.

26. 3. 2018

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...