Představení

Ocelové nákladní elektrokolo osazené těmi nejlepšími komponenty

Cyklistický obchod Obst & Gemüse, který sídlí ve švýcarské Basileji a v jehož nabídce mají elektrokola opravdu silné zastoupení, oslavil své desáté narozeniny opravdu stylově. Ve spojení s nizozemským malosériovým výrobcem Elian Cycles vytvořil něco, co bychom mohli označit za dokonalé nákladní elektrokolo.

13. 3. 2019

Za traily s novým Rocky Mountain Growler Powerplay

Rodina elektrokol Rocky Mountain Powerplay se rozrostla o dalšího nového člena. Jmenuje se Growler, a ačkoliv se jedná o benjamínka rodu, i on dokáže pořádně vystrčit drápky. S lehkým hliníkovým rámem, agresivní trailovou geometrií a silným elektromotorem vlastní konstrukce rozdává úsměvy na počkání a v terénu dokáže hotové zázraky.

27. 2. 2019

Američtí Surly přicházejí s ocelovým cargobikem Big Easy

Ačkoliv se na českém a s největší pravděpodobností ani na evropském trhu vůbec neobjeví, je natolik zajímavý, že o něm zkrátka nemůžeme nenapsat. Surly Big Easy je originální nákladní elektrokolo s ocelovým rámem typu longtail, výkonným středovým elektromotorem a spoustou místa pro převoz všeho, co uznáte za vhodné.

22. 2. 2019

Coboc Ten Torino je elektrický gravelbike do města i divočiny

Elektrický gravelbike, jakýsi kříženec mezi silničním a horským kolem, dnes nechybí v nabídce snad žádné ze známých cyklistických značek. Kromě největších hráčů se o gravelbiky začínají pomalu zajímat také někteří menší výrobci. Jedním z nich je německý Coboc, který přichází se zbrusu novým gravelbikem Ten Torino.

19. 2. 2019

Společnost General Motors uvádí městská elektrokola Ariv

Automobilový koncern General Motors znovu dokazuje, že mu budoucnost naší planety není zcela lhostejná. Poté, co do nabídky mnoha svých značek zanesl hybridní či přímo elektrické automobily, nyní přichází s vlastní linií elektrokol určených převážně do města. Elektrokola Ariv mají být přívětivější a zdraví prospěšnější alternativou městské hromadné dopravě i běžným osobním vozům.

14. 2. 2019

BMC představilo nové elektrické trailbiky s hliníkovými rámy

BMC platí za jednu z technologicky nejvyspělejších cyklistických značek na starém kontinentu. Nemluvíme přitom jen o klasických horských a silničních kolech, ale stále častěji také o moderních elektrokolech. Po špičkových karbonových strojích, které švýcarský výrobce představil v minulých sezonách, se nyní na trhu konečně objevují také dostupnější hliníkové modely.

7. 2. 2019

Francouzský Peugeot inovoval nabídku silničních elektrokol

Peugeot, známá francouzská automobilka se vzpínajícím se lvem ve znaku, se kromě výroby rodinných a užitkových vozů dlouhodobě zabývá také cyklistikou. Vedle běžných horských a silničních kol se v jeho nabídce stále častěji objevují také elektrokola. Před letošní sezonou se zástupci značky rozhodli inovovat nabídku silničních elektrokol.

5. 2. 2019

Cannondale přichází s elektrickým crossoverem Tesoro X

Po sportovním elektrokole s označením Quick Neo přichází americký Cannondale s další zajímavou novinkou určenou pro jízdu městem, dojíždění za prací i víkendovými výlety stranou hlavních cest. Řečeno automobilovou hantýrkou, Cannondale Tesoro X je jakýmsi crossoverem, který pod vaším vedením zastane mnoho různých rolí.

24. 1. 2019

Americká Electra nabídne limitovanou edici cruiseru Café Moto GO!

Electra, americká značka stylových jízdních kol a elektrokol, přichází s další velice zajímavou novinkou. Elektrokolo s označením Cafe Moto GO! je volně inspirováno takzvanými café racery, sportovními motocykly, které na silnicích poprvé objevily před více než šedesáti lety a které se mimořádné oblibě těší i v těchto dnech.

27. 12. 2018