Představení

Michelin ukázal nový motor pro městská elektrokola

Již více než sto let dodává obutí na vše, co brázdí silnice i terén. Od nákladních automobilů až po elektrokola, francouzský Michelin je ve svém oboru pojem, kterému se jen málokdo vyrovná. Že společnost s buclatým panáčkem ve znaku dnes již nemá čím překvapit? Opak je pravdou! Příkladem budiž nový elektropohon pro městská elektrokola nazvaný jednoduše E-Drive.

20. 5. 2019

Titanové elektrokolo Nua Bikes Electrica míří do prodeje

Nua Bikes je mladá značka jízdních kol a elektrokol, která sídlí ve španělské Barceloně. Pokud jste o ní až dosud neslyšeli, vězte, že v blízké budoucnosti tomu bude docela jinak. Prvním elektrickým počinem této společnosti je originální stroj s na míru vyráběným titanovým rámem a zadním nábojovým elektromotorem s možností rekuperace brzdné energie.

15. 5. 2019

Propain vstupuje do světa elektrobiků s enduro strojem Ekano

Propain, německý výrobce horských kol, který podobně jako mnoho jiných značek nabízí své stroje metodou přímého prodeje, vstupuje do světa elektrokolo s všestranným endurem s exotickým označením Ekano. S celoodpruženým hliníkovým rámem, středovým elektromotorem a možností volby průměru zapletených kol má šanci zaujmout nejširší bikové publikum.

9. 5. 2019

Italský Thok rozšiřuje nabídku o elektrický hardtail Mig-HT

Italský Thok je ve světě elektrokol známý především díky svým do detailu propracovaným celoodpruženým modelům. Nabušené trailbiky ovšem nejsou tím jediným, čím tato sebevědomá značka dokáže bikery zaujmout. Důkazem může být zbrusu nový elektrický hardtail, se kterým Thok přichází právě v těchto dnech.

29. 4. 2019

Silniční elektrokolo podle recepisu francouzské značky Look

Jednou z mála cyklistických značek, která fenoménu elektrokol prozatím úspěšně odolávala, byl až donedávna francouzský Look. Nyní je vše jinak a tento celosvětově proslulý výrobce silničních strojů přichází se svým vůbec prvním elektrokolem. Nový Look e-765 Optimum cílí na příznivce silniční cyklistiky a jeho tváří při tom není nikdo jiný nežli legendární Bernard Hinault.

24. 4. 2019

Německá značka YT přichází s elektrickým endurem Decoy

YT, mladá německá značka, jež proslula modelem přímého prodeje zákazníkům, představila své první horské elektrokolo. Nejde přitom o nic menšího než o celoodpružené enduro s karbonovým rámem, moderní pohonnou jednotkou a celou řadou promyšlených detailů. Velmi zajímavý poměr ceny a výkonu považujte u této značky za samozřejmost!

11. 4. 2019

Italské Colnago představilo své první silniční elektrokolo

Do boje o nejlehčí silniční elektrokolo světa přibyl další velmi silný hráč. Colnago, legendární italská značka s bezmála sedmdesátiletou historií, představilo silniční elektrokolo s lehkým karbonovým rámem, mistrně ukrytým elektrickým pohonem a celkovou hmotností jen těsně nad dvanácti kilogramy.

1. 4. 2019

Španělská Orbea představila dětské elektrokolo eMX

Španělská značka Orbea představila svou první řadu elektrokol určených pro děti. Modely s označením eMX jsou určeny pro mladé cyklisty od šesti do deseti let věku a kromě hliníkového rámu, pečlivě zvolených komponentů a do detailu vyladěné geometrie zaujmou především velmi nízkou hmotnost hluboko pod hranicí šestnácti kilogramů.

26. 3. 2019

Ocelové nákladní elektrokolo osazené těmi nejlepšími komponenty

Cyklistický obchod Obst & Gemüse, který sídlí ve švýcarské Basileji a v jehož nabídce mají elektrokola opravdu silné zastoupení, oslavil své desáté narozeniny opravdu stylově. Ve spojení s nizozemským malosériovým výrobcem Elian Cycles vytvořil něco, co bychom mohli označit za dokonalé nákladní elektrokolo.

13. 3. 2019