Představení

Americká Electra nabídne limitovanou edici cruiseru Café Moto GO!

Electra, americká značka stylových jízdních kol a elektrokol, přichází s další velice zajímavou novinkou. Elektrokolo s označením Cafe Moto GO! je volně inspirováno takzvanými café racery, sportovními motocykly, které na silnicích poprvé objevily před více než šedesáti lety a které se mimořádné oblibě těší i v těchto dnech.

27. 12. 2018

Rocky Mountain uvedl hliníkový trailbike Instinct Powerplay

Kanadský Rocky Mountain přichází právě v těchto dnech se svým v pořadí již druhým elektrokolem. Oblíbený Altitude Powerplay, na kterém jsme se sami již několikrát svezli, v nabídce doplní mladší a všestrannější sourozenec jménem Instinct Powerplay. Hliníkový rám se středovým pohonem dostane velká devětadvacetipalcová kola!

18. 12. 2018

Cestou necestou s krosovým elektrokolem Trek Dual Sport+

Asfaltové silnice, hladké cyklostezky, ale i nezpevněné lesní a polní cesty. Nový Trek Dual Sport+ je všestranné krosové elektrokolo, za jehož řídítky se můžete vydat na rodinný výlet, zasportovat si nebo si urychlit cestu do práce. S hliníkovým rámem, středovým elektromotorem a bohatou základní výbavou zaujme třeba právě vás.

14. 12. 2018

Vello představilo ultralehké titanové skládací elektrokolo

U nás nepříliš známá rakouská značka Vello je již dlouhá léta synonymem pro špičková městská a skládací jízdní kola. Do města míří také vůbec první elektrokolo této značky. Je jím ultralehká skládačka Bike+ s působivým titanovým rámem, jednoduchým zadním odpružením a zadním nábojovým elektromotorem s možností rekuperace brzdné energie.

12. 12. 2018

Rotwild přichází s novou řadou horských a trekingových elektrokol

Německý Rotwild si pro všechny příznivce elektrokol připravil jedno velké předvánoční překvapení. Nejde přitom o nic menšího než o zbrusu novou řadu elektrokol čítající hned tři různé modely se stejnou pohonnou jednotkou a stejným rámovým základem. Na své si přijdou milovníci cestování i dlouhých vyjížděk náročným terénem.

5. 12. 2018

Dlouhé dny v sedle s novým elektrobikem Canyon Neuron:On

Německý Canyon zařadil do své nabídky v pořadí již druhé elektrokolo. Po enduro speciálu Spectral:On se do prodeje dostává také elektrický trailbike Neuron:On. Ten má se stotřicetimilimetrovým zdvihem, devětadvacetipalcovými zapletenými koly a spoustou chytrých detailů excelovat především na dlouhých celodenních trasách.

27. 11. 2018

S novým Cannondale Quick Neo za sportem i prací

Americký výrobce jízdních kol Cannondale představil novou generaci sportovního elektrokola Quick Neo. Novinka bude k mání ve dvou různých variantách, vždy se stejnou technikou pod kapotou. Zatímco model s označením Quick Neo nabídne ryze sportovní jízdní zážitky, Quick Neo EQ je zaměřený především na cestování a každodenní dojíždění.

21. 11. 2018

Konečně se i Norco odhodlalo, elektrický Sight VLT je tu!

Vypadá skoro stejně, jezdí skoro stejně, bližší pohled však napoví, že tentokrát máme co dočinění s docela jiným zvířetem. Sight, prémiový trailbike kanadské značky Norco, vjíždí do nové sezony ve zcela novém provedení. S karbonovým rámem, středovým elektromotorem a geometrií umožňující zdolat oběma směry i ty vůbec nejnáročnější traily.

12. 11. 2018

Ducati přichází s novým elektrickým trailbikem MIG RR

Italský výrobce motocyklů Ducati není v cyklistické branži žádným nováčkem. Zatímco ještě před časem vyráběl elektrokola ve spolupráci se značkou Bianchi, letos je vše zase trochu jinak. Na blížící se výstavě motocyklů v Miláně Ducati uvede nový trailbike s názvem MIG RR, na jehož vývoji se výraznou měrou podílela jiná italská značka Thok.

5. 11. 2018