Novinky

Luxus má jméno Noordung

Noordung Angel Edition je městským a příměstským elektrokolem, které po všech stránkách vyčnívá z davu svých konkurentů. Ručně vyrobený cruiser, zhotovený výhradně z těch nejlepších materiálů, prezentuje jeho slovinský výrobce jako oslavu dvou set let od vynalezení jízdního kola. Takovou oslavu si tedy necháme líbit!

06.01.2017

Coastal Crew - Skeptical (video)

Všem cyklistům, kteří na elektrokola nahlížejí stále tak trochu s despektem, posílají jasný vzkaz kanadští Coastal Crew. Parta filmařů a freeriderů dala sbohem svým sjezdovým speciálům a na jeden den je nahradila elektrickými trailbiky. Video s názvem Skeptical ukazuje, jak to celé dopadlo.

05.01.2017

Elektrokolem za šedesát vteřin

Chcete-li své běžné jízdní kolo přetvořit ve výkonné elektrokolo, máte hned několik možností, jak postupovat. Jednu z nejjednodušších a také nejrychlejších variant představuje pohonná sada, která je vestavěná přímo v předním kole a její montáž nezabere víc než šedesát vteřin vašeho času.

03.01.2017

Elektrické retro ve vlastní režii

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak náročné by bylo postavit si vlastní stylové elektrokolo? Pod taktovkou společnosti Voltage Cycles, výrobce modulárních retro rámů, o něčem podobném nemusíte pouze snít, ale můžete si vše vyzkoušet na vlastní kůži.

02.01.2017

Vše nejlepší do nového roku!

Vážení čtenáři magazínu Electric Bike Action, děkujeme Vám za přízeň a přejeme krásné vánoční svátky a hodně štětí, zdraví a spokojenosti v roce 2017. Ať Vaše elektrojízda stojí za to!

24.12.2016

Den v továrně na sny Lapierre

Jak vypadá den lidí v Lapierre, v malebném burgundském Dijonu? Podívejte se na video.

09.03.2016

Cenově dostupný elektro cross

Elektrické crossy jsou stále oblíbeným zbožím. Novinkou 2016 značky Leader Fox je model Barnet, prodávaný za atraktivních 35 990 Kč. Co za tuto zajímavou cenu vlastně získáme? Průměrně vybavený cross se zadním pohonem, což mnoha cyklistům postačuje.

23.12.2015

Integrace bez legrace

Jedním z nejdůležitějších trendů pro nadcházející sezonu elektrokol je integrace baterií do rámů. Giant si to vzal k srdci a představil zcela nový typ horského elektrokola s integrovanou baterií a středovým pohonem Yamaha.

22.12.2015

Bezpečně i barevně

Převoz bicyklů na střeše auta má svá pro i proti. Technologicky vyspělých nosičů, kdy se nemusíme bát kolize nebo poškození kola ani ve velkých rychlostech, moc není. A značka Thule zde má jen málo konkurentů. Pokud žádáme pevný, stabilní, snadno obsluhovatelný a zamykatelný nosič z alu slitiny, je nabídka ještě užší. Ovšem to neznamená, že tento produkt nelze dále vylepšovat.

20.12.2015