Novinky

Povinné ručení na elektrokola neschválili

Bude se muset platit povinné ručení na elektrokola? Ještě před nedávnem tato možnost hrozila. Jak informoval europoslanec Marcel Kolaja, podařilo se je nakonec z této povinnosti vyjmout. Povinné ručení se ale bude platit na elektrokoloběžky a segwaye.

26.06.2021

Nová designová cyklostezka pobaví unikátním potiskem kresleného slovníku moravskoslezského nářečí

Ve středu 23. června 2021 byla v turistické oblasti Poodří v Moravskoslezském kraji oficiálně otevřena unikátní designová cyklostezka vedoucí z Hůrky do Vražného přes Jeseník nad Odrou. Tato 4,8 kilometru dlouhá trasa je nejen vítanou spojkou mezi obcemi, ale kromě pohodlné a bezpečné jízdy nabízí cyklistům ještě něco navíc. Její povrch je totiž „potištěn“ kresleným slovníkem moravskoslezského nářečí, jehož autorem je designér Radek Leskovjan, majitel značky ikonických triček s potiskem UAX!.

23.06.2021

Proviz představil bundu přímo pro majitele elektrokol

Britský výrobce sportovního oblečení Proviz představil bundu Platinum, která je šitá přesně pro potřeby těch, kteří si zamilovali elektrokola.

14.06.2021

Na Lipně si můžete půjčit vodní elektrokolo Manta 5

O elektrickém hydrofoilním kole Manta 5 jsme u nás už psali. Dnes je možné si toto elektrokolo i u nás vypůjčit a dokonce na něm závodit. Cena opravdu není malá, vyhrát můžete právě Mantu!

12.06.2021

Stylové, i když ze dřeva - elektrokolo Electraply

Elektrokolo Electraply zaujme skutečně neotřelým designem, vypadá stylově, připomíná motorky typu cafe racer a pozor, vyrobila ho žena! Odbornice na práci s dřevem, která si říká Evie Bee.

11.06.2021

V Českém Švýcarsku vznikají další stanice s nabíječkami pro elektrokola

Pokud plánujete výlet na elektrokole do Českého Švýcarska, pak jistě uvítáte zprávu, že i zde budete mít možnost nabít si své elektrokolo, a to nově na dvou místech.

08.06.2021

Chcete si otestovat kolo Rock Machine?

Testování elektrokola Rock Machine se uskuteční již tuto sobotu v před prodejnou Kola Pešek ve Starých Čívicích u Pardubic od 8:00 do 18:00, nebo i déle, podle zájmu.

07.06.2021

Víkendový kemp pro všechny e-bikery je tu!

Termín letošního již čtvrtého ročníku kempu pro e-bikery je konečně venku. Electric Bikers Camp No. 4 se bude konat o víkendu 23-25.7. 2021 a zavítá do překrásné krajiny Brdských lesů.

03.06.2021

Na Šternbersku budují nabíjecí stanice pro elektrokola

Elektrokolo si zde nově dobijete na pěti dobíjecích stanicích, kam si není třeba vozit vlastní nabíječku. Díky nabíječkám vyrazíte až na výlet k polským hranicím.

22.05.2021