Novinky

Čtyři kruhy dokonalosti

Kdo pravidelně sleduje naše stránky, ten jistě dobře ví, že zajímavá elektrokola se dají nalézt také v nabídce některých automobilek. V druhém díle našeho seriálu, jenž si klade za cíl takové stroje mapovat, zavítáme do dílen německé značky Audi.

23. 1. 2017

NOVÁ RUBRIKA E-MOBILITA!

Spustili jsme novou on-line rubriku na našich webových stránkách a najdete ji nově i v každém čísle našeho magazínu. Její název je E-MOBILITA.

21. 1. 2017

Dánská vize městské elektrocyklistiky

Designové elektrokolo, na kterém je radost jezdit každý den. Ne, to není protimluv. Těmito slovy bychom mohli popsat výtvor dánské značky Biomega, městské elektrokolo s označením OKO, jehož cílem není nic jiného, než do šedivých ulic přinést trochu radosti a originality.

20. 1. 2017

Lapierre Overvolt Carbon získává další cenu za design

Po úspěchu v rámci Eurobike Award v dubnu loňského roku je Lapierre Overvolt AM Carbon 900+ opět na výsluní, tentokrát jako mimořádně inovativní ebike oceněný v mezinárodní soutěži Design & Innovation Award 2017.

19. 1. 2017

První SUV mezi elektrokoly

Pojem sportovně užitkové vozidlo jistě znáte ze stránek automobilových magazínů. Automobily tohoto typu dnes považujeme za naprostou samozřejmost, ale může být sportovně užitkový také motocykl či snad dokonce elektrokolo? Jistěže ano!

12. 1. 2017

Baterie budoucnosti? Ještě si počkáme

Baterie s dvacetinásobnou kapacitou a plným dobitím v řádech jednotek sekund? I taková může být budoucnost elektrické mobility. Prototypy takových článků jsou již skutečností, avšak cesta do sériové produkce bude ještě velmi dlouhá. Jaká jsou pozitiva negativa takového vývoje, na to jsme se zeptali našich specialistů "baterkářů".

11. 1. 2017

Vstoupí Nicolai na trh s elektrokoly?

Německý Nicolai, jedna z nejoriginálnějších značek posledních dekád, se mezi pravověrnými cyklisty těší pověsti kultovního výrobce. Málokdo přitom tuší, že tito specialisté na práci s hliníkem se kromě běžných horských kol věnují také horským elektrokolům.

9. 1. 2017

Luxus má jméno Noordung

Noordung Angel Edition je městským a příměstským elektrokolem, které po všech stránkách vyčnívá z davu svých konkurentů. Ručně vyrobený cruiser, zhotovený výhradně z těch nejlepších materiálů, prezentuje jeho slovinský výrobce jako oslavu dvou set let od vynalezení jízdního kola. Takovou oslavu si tedy necháme líbit!

6. 1. 2017

Coastal Crew - Skeptical (video)

Všem cyklistům, kteří na elektrokola nahlížejí stále tak trochu s despektem, posílají jasný vzkaz kanadští Coastal Crew. Parta filmařů a freeriderů dala sbohem svým sjezdovým speciálům a na jeden den je nahradila elektrickými trailbiky. Video s názvem Skeptical ukazuje, jak to celé dopadlo.

5. 1. 2017

Aktuální číslo 2/2019

V prodeji od 3. května

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Pojištění elektrokol

Naše videa...

Doporučujeme...