Novinky

Elektrokolem za šedesát vteřin

Chcete-li své běžné jízdní kolo přetvořit ve výkonné elektrokolo, máte hned několik možností, jak postupovat. Jednu z nejjednodušších a také nejrychlejších variant představuje pohonná sada, která je vestavěná přímo v předním kole a její montáž nezabere víc než šedesát vteřin vašeho času.

3. 1. 2017

Elektrické retro ve vlastní režii

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak náročné by bylo postavit si vlastní stylové elektrokolo? Pod taktovkou společnosti Voltage Cycles, výrobce modulárních retro rámů, o něčem podobném nemusíte pouze snít, ale můžete si vše vyzkoušet na vlastní kůži.

2. 1. 2017

Vše nejlepší do nového roku!

Vážení čtenáři magazínu Electric Bike Action, děkujeme Vám za přízeň a přejeme krásné vánoční svátky a hodně štětí, zdraví a spokojenosti v roce 2017. Ať Vaše elektrojízda stojí za to!

24. 12. 2016

Den v továrně na sny Lapierre

Jak vypadá den lidí v Lapierre, v malebném burgundském Dijonu? Podívejte se na video.

9. 3. 2016

Cenově dostupný elektro cross

Elektrické crossy jsou stále oblíbeným zbožím. Novinkou 2016 značky Leader Fox je model Barnet, prodávaný za atraktivních 35 990 Kč. Co za tuto zajímavou cenu vlastně získáme? Průměrně vybavený cross se zadním pohonem, což mnoha cyklistům postačuje.

23. 12. 2015

Integrace bez legrace

Jedním z nejdůležitějších trendů pro nadcházející sezonu elektrokol je integrace baterií do rámů. Giant si to vzal k srdci a představil zcela nový typ horského elektrokola s integrovanou baterií a středovým pohonem Yamaha.

22. 12. 2015

Bezpečně i barevně

Převoz bicyklů na střeše auta má svá pro i proti. Technologicky vyspělých nosičů, kdy se nemusíme bát kolize nebo poškození kola ani ve velkých rychlostech, moc není. A značka Thule zde má jen málo konkurentů. Pokud žádáme pevný, stabilní, snadno obsluhovatelný a zamykatelný nosič z alu slitiny, je nabídka ještě užší. Ovšem to neznamená, že tento produkt nelze dále vylepšovat.

20. 12. 2015

Kryptonite koupil Axu

Majitel značky Kryptonite, společnost Allegion, koupila nedávno svého evropského konkurenta, výrobce zámků a osvětlení Axa.

15. 12. 2015

Cube bude dělat obchod jinak, bez Eurobiku

Již léta jsou vidět ohromné davy návštěvníků v hale B1 na výstavě Eurobike v německém Friedrichshafenu u expozice značky Cube. Jelikož byl stánek strategicky umístěn vždy hned u hlavní chodby a končil až v polovině haly, nedalo se často kvůli Cube a dalším populárním německým značkám vůbec projít.

14. 12. 2015