Novinky

RadMini, kolo, které si můžete vzít klidně domů, se prodává i v Evropě

Elektrokolo RadMini vám dává jednu velkou jistotu. Lze ho složit a pokud ho budete nosit pořád sebou, těžko vám ho může někdo zcizit. Navíc si ho budete moci koupit i v Evropě.

28.01.2020

Elektrokolo jako doplněk k Tesla Cybertrucku

Francouzsko-ruská firma RLE Bike hodlá vyrábět speciální elektrokola, která perfektně pasují do autonomního vozítka Tesla Cybertruck.

25.01.2020

Newyorský guvernér slibuje, že zlegalizuje elektrokola

Elektrokola a elektroskútry jsou v ulicích New Yorku stále nelegální. Guvernér Andrew Cuomo nedávno vetoval zákon na jejich podporu. Při své nedávné řeči, ve které se zabýval výhledy do tohoto roku, ale jejich legalizaci přislíbil.

22.01.2020

Na Alpentour pojedou také elektrokola

Známý alpský etapový závod se pojede na sklonku letošního jara, letos se mohou na start vypravit také dvojice na elektrokolech v nové kategorii. Jaké jsou podmínky?

21.01.2020

V Brně můžete vidět E-BIKEshow společně s BIKE O´CLOCK

Na veletrhu GO Regiontour v Brně najdete stánek našeho časopisu, kde se můžete na vlastní oči pokochat exkluzivní E-BIKEshow.

17.01.2020

Stojan Keylog elektrokolo zabezpečí, ale také nabije

Česká firma vyvinula inteligentní stojan, který jste jistě postrádali. Kolo si sem můžete totiž bezepčně odložit, a to aniž byste sebou museli tahat nepřekonatelný řetěz.

14.01.2020

E-bike proti tatrovce

Exkluzivně uvolňujeme celý článek z tištěného magazínu Electric Bike Action 6/2019. Jak vznikalo akční video s e-bikem Rock Machine v hlavní roli? Na začátku byl nápad, idea anebo spíš jen snová představa. E-bike proti náklaďáku.

13.01.2020

V Londýně se uskuteční festival elektrokol

Fanoušci elektrokol by měli zpozornět. Toto jaro je totiž právě pro ně připraven zcela speciální festival, kde se mohou o elektrokolech dozvědět mnoho zajímavého a prohlédnout si také nejnovější modely.

12.01.2020

Elektrokolo vás sveze po vodě

Novozélandská firma Manta5 představila na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky CES v Las Vegas své slibované elektrokolo, které svého jezdce dopraví bezpečně i po vodě.

08.01.2020