Novinky

Nová Electra do města

Známá značka Electra proslavená svými stylovými cruisery a městskými koly a elektrokoly přichází s novým modelem Vale Go! 9D EQ. Ten potěší všechny milovníky městské elektrocyklistiky.

Veletrh Outdoor ve Friedrichshafenu se odkládá

Veletrh sportovního zboží Outdoor, který se měl konat od 17. do 19. září ve Friedrichshafenu, se odkládá. Pořadatelé oznámili, že hodlají vytvořit zcela nový koncept výstavy, oficiálně je veletrh pouze odsunutý.

18. 7. 2019

Česká elektrokola Freebike budou k vidění v centru Londýna

Kromě finských Helsinek, kanadské Kelowny a slovenské Trnavy je můžete potkávat také v ulicích Prahy. Řeč je o sdílených elektrokolech české společnosti Freebike, které se nyní podařilo dosáhnout dalšího velkého úspěchu. Freebike zvítězil ve veřejné soutěži a získal bikesharingovou exkluzivitu pro nejužší centrum britského Londýna.

5. 6. 2019

První rychlodobíjecí stanici na Šumavě mají Kašperské Hory

Rychlé dobití baterií všech typů a značek elektromobilů nabízí ode dneška také Šumava. První rychlodobíjecí stanice na Šumavě je řidičům elektroaut k dispozici v Kašperských Horách. Další stojany pro rychlé dobíjení vzniknou ještě do konce letošního roku.

3. 6. 2019

Bosch přichází se standardizovaným měřením dojezdu

Německá společnost Bosch, největší výrobce pohonů pro jízdní kola, přichází s odpovědí na jednu z nejpalčivějších otázek, které světem elektrokol odjakživa hýbají. Jak objektivně změřit dojezd elektrokola tak, abychom dokonale postihli všechny proměnné, které do této rovnice vstupují? Jak se zdá, Bosch má řešení již téměř na dosah!

24. 5. 2019

Vyčleňte se ze stáda s novým elektrokolem belgické značky Cowboy

Městská elektrokola udolala za posledních několik let obrovský kus cesty. Z těžkých a designově nepříliš povedených molosů se vyvinuly lehké moderní stroje, za kterými se na ulicích otáčejí davy a které v sobě sdružují funkce, jež byly ještě před několika lety nemyslitelné. Další takovým je chytré elektrokolo z dílny belgického startupu Cowboy.

6. 5. 2019

S Hansem Reyem na elektrokole napříč italskou Neapolí

Někdejší trialista, dnes bikový všeuměl a dobrodruh Hans Rey vyrazil do italské Kampánie, aby na svém elektrokole prozkoumal krásy Neapole a přilehlého Amalfitánského pobřeží. Kromě barvitého cestopisu, který jste si mohli a stále můžete přečíst v aktuálním vydání našeho magazínu, si Hans pro své věrné fanoušky připravil také více než půlhodinové video mapující ty nejzajímavější okamžiky z celé výpravy.

25. 4. 2019

Šokujte cestou do práce s novým Coast Cycles Buzzraw X

Proč by všechna elektrokola měla vypadat stejně? A proč se cestou do práce trochu nepobavit? Coast Cycles Buzzraw X vás přesvědčí o tom, že si i ve městě můžete užít spoustu zábavy. Ať už v teniskách a džínách cestou do kina či baru, nebo v oxfordkách a obleku cestou na další ranní poradu, všednodenní nudu rozhodně nečekejte.

10. 4. 2019

Cyklozávod Milada v novém a s elektrokoly na startu

Už 4. května pokračuje sportovní seriál Milada Tour závodem Cyklozávod Milada. Hned první květnový víkend čeká všechny nadšené bikery největší cyklistická akce na Ústecku. Tou nebude nic jiného než Cyklozávod Milada. Tradiční MTB maraton, který se koná již dvanáctý rok v bezprostřední blízkosti unikátního přírodního prostředí jezera Milada nedaleko Ústí nad Labem.

4. 4. 2019