Doplňky a vybavení

Funkční oblečení na elektrokolo? Pure Electric ví, jak na to

Také jste si až dosud mysleli, že k jízdě na elektrokole nepotřebuje víc než sportovní kraťasy a triko? Zástupci italské značky Pure Electric, tvůrci sportovního oblečení určeného speciálně na e-biky, vás rychle vyvedou z omylu. Elegantní a přitom vysoce funkční modely se stanou ozdobou vašeho sportovního šatníku

14. 3. 2017

Dětské sportovní vozíky Qeridoo nově na českém trhu

Novinkou na českém trhu jsou dětské sportovní vozíky Qeridoo, které vycházejí vstříc zejména mladým aktivním rodinám s dětmi. S moderními vozíky s propracovanou konstrukcí můžete podnikat běžecké, lyžařské či cyklistické výlety stejně dobře jako vyrazit na odpolední procházku městem. S Qeridoo budete vždy o krok napřed.

2. 3. 2017

Když řazení funguje...

Chceme-li se vydat po stopách českého produktu Gearsensor.com, tedy malé černé krabičky, kterou najdeme na bezpočtu elektrokol od desítek značek z celého světa, začneme v letohradské kanceláři Radima Mráze, šéfa prodeje a marketingu a společníka ve firmě Agentura Repro.

1. 1. 2017

Shimano Steps. Nový, lepší, silnější

Na cyklistickém festivalu v italském letovisku Riva del Garda byla veřejnosti oficiálně představena nová generace elektropohonu Shimano Steps MTB. Novinka je určena především pro horská elektrokola, o čemž kromě výkonnostních charakteristik samotných svědčí na první pohled velice kompaktní tvar a také celá řada funkčních, vtipně provedených detailů.

14. 5. 2016

Pohony a baterie Panasonic

Ačkoli jsou středové pohony Panasonic novým produktem, japonská značka s nimi koketovala již v roce 1996. Ovšem sériová produkce se realizuje až nyní.¨

14. 3. 2016

Řemen pro náklaďák

U klasických kol kategorie nákladních cargo bicyklů určených k přepravě zboží nebo osob existuje, u elektrokol se pro tyto stroje používá výraz „e-cargo bike“ anebo „cargo e-bike“ – jak je libo.

23. 2. 2016

TranzX představuje dva nové „ekonomické“ pohony

Dobrá zpráva pro všechny, kteří čekají především na cenově dostupné pohonné jednotky, hlavně integrované středové pohony, které jsou stále ve finální produkci i s kolem od jakékoli značky pro někoho stále ještě poněkud drahé.

23. 1. 2016

Zimní rukavice BBB Subzero

Název i provedení těchto rukavic už od začátku naznačuje, že se jedná o výzbroj pro eskymáky, kterou mráz a chlad neporazí. Pokud pro vás zima nepředstavuje větší překážku a rádi jezdíte na kole celý rok, jsou tyto lamače mrazu přesně tím, co hledáte pro ochranu rukou.

20. 1. 2016

Společník závodních i rekreačních cyklistů

Vysoký výkon 880 lumenů, dlouhý dosvit 125 metrů, možnost nabíjení z USB a v neposlední řadě i důraz na vysokou bezpečnost díky bočním červeným diodám jsou přednostmi nové cyklosvítilny Fenix BC21R. Díky tomu osloví široké spektrum cyklistických fanoušků.

13. 1. 2016

Aktuální číslo 2/2019

V prodeji od 3. května

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Pojištění elektrokol

Naše videa...

Doporučujeme...