Doplňky a vybavení

Vyrazte do lesa s novou řadou oblečení Haven Singletrail

Haven, česká značka sportovního a cyklistického vybavení, přichází s novou řadou oblečení jménem Singletrail. Produktová linie, jejíž součástí jsou pánské a dámské kraťasy, unisex kalhoty, přilba a rukavice, cíli na vyznavače technického ježdění a přináší jim celou řadu zajímavých detailů. Více již napoví nové video, ve kterém uvidíte veškeré novinky přímo v akci.

26. 10. 2017

Kryptonite přichází s programem Anti-Theft Protection Offer

Zámky značky Kryptonite si na poli zabezpečovacích systémů pro jízdní kola a elektrokola vybudovaly za posledních několik let takřka neotřesitelnou pozici. Kryptonite si za svými produkty stojí natolik, že u konkrétních zámků poskytuje dodatečnou záruku pro případ jejich násilného překonání.

25. 10. 2017

Kompresní návleky a podkolenky Haven Compress

Kompresní návleky a podkolenky napomáhají rychlejšímu odbourávání kyseliny mléčné ve svalech a urychlují tím proces regenerace. Pro své vlastnosti jsou vhodné nejen na běh a cyklistiku, ale také na řadu jiných aktivit, elektrobiking nevyjímaje. Haven nabízí návleky a podkolenky se střední a vysokou kompresí, aby si na své přišel každý sportovec bez výjimky.

19. 10. 2017

S oblečením Haven Rain Brain do deště, bláta i podzimních plískanic

Když i bláto stojí za to. Těmito slovy popisuje český výrobce Haven novou řadu voděodolného oblečení Rain Brain. Oblečení je tvořeno kombinací nepromokavých a prodyšných panelů a jako takové se skvěle hodí pro jízdu v blátivém terénu či po dešti. Chcete-li svým podzimním vyjížďkám dodat nový rozměr, s oblečením Rain Brain se již nikdy nemusíte omezovat.

16. 10. 2017

Haven představuje svou nejúspěšnější přilbu Toltec

Jistě ji znáte ze stránek našeho časopisu, a pokud pravidelně navštěvujete sportovní výstavy a veletrhy, mohli jste ji zahlédnout také na našem stánku. Řeč je o cyklistické přilbě Haven Toltec, která skvěle poslouží nejen na běžném horském a silničním kole, ale také na elektrokolech všech kategorií. Nové produktové video vám prozradí všechno důležité.

11. 10. 2017

Mavic přichází se třemi páry zapletených kol pro elektrobiky

Francouzský Mavic, jeden z největších světových výrobců zapletených kol, si pro příští sezonu přichystal hned tři novinky mířící do segmentu elektrokol. Zapletená kola určená pro elektrobiky kategorií all-moutain a enduro přejímají veškeré technologie značky a jako bonus přidávají podstatně zvýšenou nosnost i celkovou odolnost.

29. 9. 2017

Reverse Components uvádějí novou řadu doplňků E-Series

Na cyklistickém trhu se tu a tam objeví produkt určený speciálně pro elektrokola. Němečtí Reverse Components tentokrát zašli ještě o krok dál a jako první značka vůbec přicházejí s ucelenou řadou komponentů určených právě pro terénní elektrokola. Veškeré komponenty jsou opatřeny certifikací a zákazníci si tak mohou být jistí, že nekupují nic, co by je mohlo ohrozit.

26. 9. 2017

Vyzkoušeli jsme čistící přípravek No-H2O Waterless Bicycle

Čistících přípravků určených pro jízdní kola a elektrokola se na tuzemském trhu vyskytuje celá dlouhá řada. Od těch založených na čistě chemické bázi až po ty ekologicky nezávadné, výběr je opravdu mimořádně široký. Rozdíly mezi jednotlivými prostředky jsou často jen minimální, a tak ať už sáhnete po jakémkoliv, na výsledku se toho příliš nezmění.

31. 8. 2017

Mobilní telefon vždy v suchu a bezpečí

Zatímco ještě před několika lety jsme se neznámými končinami probíjeli s papírovou mapou v batohu, dnes nevyjedeme bez chytrého mobilního telefonu napěchovaného podrobnými mapovými podklady. Pokud se v těchto větách poznáváte i vy, test rámové brašny Max1 Mobile One, která bez problémů pojme váš smartphone či navigaci, by jistě neměl uniknout vaší pozornosti.

25. 8. 2017