Doplňky a vybavení

Přední a zadní světla Knog Plus novinkou na českém trhu

Společnost Schindler, český dovozce mnoha světových cyklistických značek, představila v rámci svých každoročních prezentací také jednu zajímavou novinku z produkce australské značky Knog. Přední a zadní světla s označením Plus váží pouhých dvanáct gramů a skvěle se hodí pro cyklistiky, turisty, běžce i ostatní sportovce.

11. 9. 2018

S ráfkovou vložkou Anaconda proti defektům bezdušových pláštů

Používáte na svém elektrokole bezdušové pneumatiky a potýkáte se s častými defekty či uniky vzduchu? Rádi byste vozili nižší tlak, ale obáváte se poškození pláště či ráfku? Řešením může být Anaconda, ochranná vložka do ráfku a pláště, díky níž z výhod bezdušových systémů konečně vytěžíte maximum.

2. 8. 2018

Cobi Bike se stává součástí produktové řady značky Bosch

Poté, co značka Bosch na sklonku minulého roku odkoupila technologický startup Cobi Bike, se mezi příznivci elektrokol začalo diskutovat, co se se stejnojmenným systémem stane a jaká bude jeho budoucnost. Na letošním veletrhu Eurobike jsme si produkty Cobi Bike mohli prohlédnout na stánku značky Bosch, která je tímto oficiálně zařazuje do své nabídky.

23. 7. 2018

Ergon nabídne novou řadu sedel pro elektrokola

Ergon, německý specialista na ergonomicky tvarovaná sedla a gripy, si pro nadcházející sezonu přichystal zcela novou řadu sportovních sedel určenou pro použití na horských elektrokolech všeho druhu. Designéři se snažili vystihnout, čím je jízda na elektrokole specifická, a na tomto základě vytvořit sedlo, které by plně odpovídalo požadavkům dnešních ebikerů.

18. 7. 2018

Lehké a odolné duše Tubolito konečně na českém trhu

Portfolio společnosti Schindler, českého dovozce hned několika známých cyklistických firem, rozšiřují lehké a zároveň odolné duše německé značky Tubolito. Kouzlo tohoto v mnohém přelomového produktu tkví v použití moderních termoplastů v kombinaci s unikátní výrobní technologií. Přesvědčte se sami!

13. 6. 2018

Elektrifikujte své kolo s přestavbovou sadou Revos

Udělat tak ze svého starého městského kola rychlé a výkonné elektrokolo. Takové je přání mnoha a mnoha cyklistů dojíždějících pravidelně za prací či jinými povinnostmi. Řešením mohou být moderní přestavbové sady, s nimiž různí výrobci dnes tak často přicházejí. Dnes si představíme sadu Revos od britských Revolution Works.

21. 5. 2018

Odlehčete své elektrokolo s klikami Praxis Works

Máte horské elektrokolo a přemýšlíte, jak ho co možná nejefektivněji odlehčit? S řešením přichází kalifornská značka Praxis Works, která vyvinula lehké karbonové kliky E-Carbon kompatibilní se třemi nejrozšířenějšími systémy středových pohonů.

9. 5. 2018

S SKS Bike Liquids bude údržba vašeho e-biku hračkou

Německá značka SKS Germany je mezi cyklisty známá svou širokou nabídkou příslušenství pro horská i silniční kola. Ať už je řeč o nářadí, hustilkách, blatnících, či světlech, u specialistů z westfálského Sundernu najdete vše, co byste při svých výpravách mohli potřebovat. Novinkou v nabídce je pak sada produktů pro údržbu a servis, kterou si dnes představíme podrobněji.

16. 4. 2018

MET vyvinul speed pedelec přilbu nové generace

Vzrůstající obliba elektrokol kategorie speed pedelec se v posledních měsících odráží také v nabídce nejrůznějších cyklistických doplňků a vybavení. Aby byla jízda na takových strojích ještě bezpečnější, italský MET nyní ve spolupráci dalšími několika značkami vyvinul nový standard cyklistických přileb, které poskytnou více ochrany citlivým partiím hlavy.

3. 4. 2018