Doplňky a vybavení

Odlehčete svůj e-bike s karbonovými kryty Rock Guardz

Současná elektrokola jsou doslova napěchovaná drahými a citlivými komponenty. Rámy, baterie a především elektromotory proto výrobci často chrání speciálními kryty, jež mají zabránit nejhoršímu. A právě toho se chytli konstruktéři britské značky Rock Guardz a uživatelům elektrokol začali nabízet vlastní karbonové kryty s vynikajícím poměrem odolnosti a hmotnosti.

26. 10. 2018

Muc-Off přichází s novou řadou cyklokosmetiky pro elektrokola

Muc-Off, britský výrobce cyklokosmetiky a doplňků pro jízdní kola, představil novou řadu produktů pro očistu, údržbu a základní servis elektrokol. Složení jednotlivých produktů je zvoleno tak, aby neškodilo citlivým elektronickým součástkám a napomáhalo k jejich bezproblémové funkci po mnoho a mnoho kilometrů.

10. 10. 2018

Přední a zadní světla Knog Plus novinkou na českém trhu

Společnost Schindler, český dovozce mnoha světových cyklistických značek, představila v rámci svých každoročních prezentací také jednu zajímavou novinku z produkce australské značky Knog. Přední a zadní světla s označením Plus váží pouhých dvanáct gramů a skvěle se hodí pro cyklistiky, turisty, běžce i ostatní sportovce.

11. 9. 2018

S ráfkovou vložkou Anaconda proti defektům bezdušových pláštů

Používáte na svém elektrokole bezdušové pneumatiky a potýkáte se s častými defekty či uniky vzduchu? Rádi byste vozili nižší tlak, ale obáváte se poškození pláště či ráfku? Řešením může být Anaconda, ochranná vložka do ráfku a pláště, díky níž z výhod bezdušových systémů konečně vytěžíte maximum.

2. 8. 2018

Cobi Bike se stává součástí produktové řady značky Bosch

Poté, co značka Bosch na sklonku minulého roku odkoupila technologický startup Cobi Bike, se mezi příznivci elektrokol začalo diskutovat, co se se stejnojmenným systémem stane a jaká bude jeho budoucnost. Na letošním veletrhu Eurobike jsme si produkty Cobi Bike mohli prohlédnout na stánku značky Bosch, která je tímto oficiálně zařazuje do své nabídky.

23. 7. 2018

Ergon nabídne novou řadu sedel pro elektrokola

Ergon, německý specialista na ergonomicky tvarovaná sedla a gripy, si pro nadcházející sezonu přichystal zcela novou řadu sportovních sedel určenou pro použití na horských elektrokolech všeho druhu. Designéři se snažili vystihnout, čím je jízda na elektrokole specifická, a na tomto základě vytvořit sedlo, které by plně odpovídalo požadavkům dnešních ebikerů.

18. 7. 2018

Lehké a odolné duše Tubolito konečně na českém trhu

Portfolio společnosti Schindler, českého dovozce hned několika známých cyklistických firem, rozšiřují lehké a zároveň odolné duše německé značky Tubolito. Kouzlo tohoto v mnohém přelomového produktu tkví v použití moderních termoplastů v kombinaci s unikátní výrobní technologií. Přesvědčte se sami!

13. 6. 2018

Elektrifikujte své kolo s přestavbovou sadou Revos

Udělat tak ze svého starého městského kola rychlé a výkonné elektrokolo. Takové je přání mnoha a mnoha cyklistů dojíždějících pravidelně za prací či jinými povinnostmi. Řešením mohou být moderní přestavbové sady, s nimiž různí výrobci dnes tak často přicházejí. Dnes si představíme sadu Revos od britských Revolution Works.

21. 5. 2018

Odlehčete své elektrokolo s klikami Praxis Works

Máte horské elektrokolo a přemýšlíte, jak ho co možná nejefektivněji odlehčit? S řešením přichází kalifornská značka Praxis Works, která vyvinula lehké karbonové kliky E-Carbon kompatibilní se třemi nejrozšířenějšími systémy středových pohonů.

9. 5. 2018