Doplňky a vybavení

E-Bike TIP #1: pedály a gripy od MAX1

Jak si zpříjemnit jízdu na elektrokole? To si povíme v premiérovém dílu seriálu E-Bike TIP. S výběrem větších platformových pedálů a pohodlnějších gripů na řídítka od značky MAX1 poradí Marek Bělovský, biker a spolumajitel prodejny Bikestock.cz v České Třebové.

12.06.2019

S novým světlem Knog Cobber budete vidět ve dne i v noci

Knog Cobber, horká novinka této původem australské značky, je unikátní světlo určené pro městský, příměstský a silniční provoz. Je ideální též pro denní svícení, kdy zvyšuje bezpečnost cyklisty. Světlo Cobber je dostupné ve třech různých velikostech, v přední a zadní variantě a také jako sada.

10.06.2019

Technologie Trek WaveCell dělá cyklistické přilby ještě bezpečnějšími

Společnosti Trek a Bontrager odhalily průkopnickou technologii přileb nazvanou WaveCel, která je prokazatelně až osmačtyřicetkrát účinnější při ochraně proti otřesu mozku v důsledku běžných cyklistických nehod oproti standardnímu pěnovému polystyrenu.

21.03.2019

Bezduše bezpečně a spolehlivě s vložkou Pepi‘s Tyre Noodle

Bezdušové systémy, moderní způsob, kterak dát navždy sbohem běžným cyklistickým duším, se v současné době těší mimořádné oblibě. Důvodů existuje hned několik, za všechny zmiňme vyšší odolnost vůči defektům, nižší valivý odpor a v neposlední řadě také vyšší přilnavost danou možností vozit o trochu nižší tlak.

02.01.2019

Pečujte o své elektrokolo s novou řadou produktů Shimano Bike Care

Prach, bláto, zaschlé mazivo. Nečistoty, které vaše elektrokolo zbytečně zpomalují, vysávají více energie z baterie a přispívají k rychlejšímu opotřebení klíčových komponentů. Čisté elektrokolo je rychlé elektrokolo, říká japonské Shimano a na to konto přichází s novou řadou čistících přípravků, kterou na pultech obchodů najdete pod označením Clean, Lube & Cares.

20.12.2018

Odlehčete svůj e-bike s karbonovými kryty Rock Guardz

Současná elektrokola jsou doslova napěchovaná drahými a citlivými komponenty. Rámy, baterie a především elektromotory proto výrobci často chrání speciálními kryty, jež mají zabránit nejhoršímu. A právě toho se chytli konstruktéři britské značky Rock Guardz a uživatelům elektrokol začali nabízet vlastní karbonové kryty s vynikajícím poměrem odolnosti a hmotnosti.

26.10.2018

Muc-Off přichází s novou řadou cyklokosmetiky pro elektrokola

Muc-Off, britský výrobce cyklokosmetiky a doplňků pro jízdní kola, představil novou řadu produktů pro očistu, údržbu a základní servis elektrokol. Složení jednotlivých produktů je zvoleno tak, aby neškodilo citlivým elektronickým součástkám a napomáhalo k jejich bezproblémové funkci po mnoho a mnoho kilometrů.

10.10.2018

Přední a zadní světla Knog Plus novinkou na českém trhu

Společnost Schindler, český dovozce mnoha světových cyklistických značek, představila v rámci svých každoročních prezentací také jednu zajímavou novinku z produkce australské značky Knog. Přední a zadní světla s označením Plus váží pouhých dvanáct gramů a skvěle se hodí pro cyklistiky, turisty, běžce i ostatní sportovce.

11.09.2018

S ráfkovou vložkou Anaconda proti defektům bezdušových pláštů

Používáte na svém elektrokole bezdušové pneumatiky a potýkáte se s častými defekty či uniky vzduchu? Rádi byste vozili nižší tlak, ale obáváte se poškození pláště či ráfku? Řešením může být Anaconda, ochranná vložka do ráfku a pláště, díky níž z výhod bezdušových systémů konečně vytěžíte maximum.

02.08.2018