Za traily s novým Rocky Mountain Growler Powerplay

27.02.2019

Za traily s novým Rocky Mountain Growler Powerplay

Rodina elektrokol Rocky Mountain Powerplay se rozrostla o dalšího nového člena. Jmenuje se Growler, a ačkoliv se jedná o benjamínka rodu, i on dokáže pořádně vystrčit drápky. S lehkým hliníkovým rámem, agresivní trailovou geometrií a silným elektromotorem vlastní konstrukce rozdává úsměvy na počkání a v terénu dokáže hotové zázraky.


Po celoodpružených strojích Altitude Powerplay a Instinct Powerplay přicházejí kanadští Rocky Mountain s dalším zbrusu novým elektrokolem. Stávající nabídku rozšiřuje hliníkový hardtail s označením Growler Powerplay, který je na trailech jako doma a který dokáže nabídnout až překvapivě velké množství zábavy. Aby také ne, lehký hliníkový rám je obdařen hravou trailovou geometrií, širokými pluskovými plášti a přední odpruženou vidlicí se zdvihem sto třicet milimetrů. S terénními výjezdy pomůže silný středový elektromotor Dyname 3.0, tedy na chlup stejná jednotka, kterou využívají celoodpružená elektrokola této značky. Dvěma stům padesáti wattům výkonu, napětí osmačtyřiceti voltů a maximální rychlostí pětadvacet kilometrů za hodinu žádné stoupání neodolá.

Zatímco dostupnější provedení Growler Alloy 30 nabídne baterii s kapacitou kulatých pět set watthodin,  vrcholný Growler Alloy 50 operuje s kapacitou o dalších sto dvaatřicet watthodin vyšší. Pro úplnost dodejme, že baterie našla své místo uvnitř štíhlé spodní rámové trubky přesně tak, jak se na moderní trailové elektrokolo sluší a patří. O zvoleném jízdním režimu a zbývající kapacitě baterie informují dva diodové pásky ovladače iWoc Trio Remote, ke změně jízdních režimů slouží dvojice tlačítek s možností vibrační odezvy. 

Nový Rocky Mountain Growler Powerplay je prozatím k dostání pouze na zámořských trzích. Zda se dostane také na evropský kontinent, případně jaká bude jeho prodejní cena, to vše se dozvíme v horizontu několika příštích dní či týdnů. Pro aktuální informace sledujte webové stránky českého dovozce www.bikeaction.cz.


gallery

PŘEDPLATNÉ