Vyzkoušejte unikátní Bosch eBike Uphill Flow Trail

23. 2. 2018

Vyzkoušejte unikátní Bosch eBike Uphill Flow Trail

Postavit singletrail výhradně pro horská elektrokola? Ve většině bikeparků byste s tímto požadavkem nepochodili. Elektrobiky prý ničí traily a jejich vjezd na podobné tratě je třeba spíše regulovat, nikoliv podporovat. O to pozoruhodnější se zdá být projekt Bosch eBike Uphill Flow Trail, který vznikl coby součást zavedeného bikeparku Geißkopf.

Jak jsme již dříve naznačili, Bosch eBike Uphill Flow Trail je určený výhradně pro jezdce na elektrokolech. Téměř celý trail vede do kopce tak, abyste z možností svých strojů mohli vymáčknout naprosté maximum. Na trati překonáte bezmála tři sta výškových metrů, zatímco množství boulí, klopených zatáček a dřevěných překážek se postará o to, abyste se ani na okamžik nenudili. Tvůrcem zdejšího trailu je respektovaný stavitel Diddie Schneider, který v minulých letech pracoval třeba na známém Flow Trail Petzen, jenž dodnes platí za nejdelší stavbu svého druhu na světě.

Výsledkem je moderní, velice různorodý flow trail, který těží z téměř nekonečných možností moderních elektrokol a který tyto možnosti umně využívá ve svůj prospěch. Uphill Flow Trail je tak místem, kde můžete své elektrokolo dokonale poznat, včetně všech jeho výhod a limitů. Vzhledem ke stále vzrůstající oblibě elektrokol je velmi pravděpodobné, že se takovýchto tratí brzy dočkáme i v jiných mountainbikových resortech po celém světě. Bosch eBike Uphill Flow Trail je v tomto směru první vlaštovkou a jako takový si užívá zasloužené pozornosti.

Světově unikátního projektu si povšimla také odborná porota prestižních Design & Innovation Award 2018. Bosch eBike Uphill Flow Trail byl na to konto vyhlášen za jednu z nejzajímavějších turistických destinací letošní cyklistické sezony. Více na www.bosch-ebike.com.


gallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...