Veletrhy Go a Regiontour za rok na podzim

Konání veletrhu je tento rok, či na začátku příštího roku zcela bez šance, a tak rozhodně nepřekvapí zpráva o tom, že se veltrhy Go a Regiontour uskuteční v náhradním termínu na podzim roku 2021.

Veletrhy, které jsou zaměřeny na podporu cestovního ruchu, se měly ukustečnit lednu. To ale ze zjevných příčin není možné: „Jsme rádi, že se v lednu uskutečnil již 30. ročník veletrhů Go a Regiontour. Do poslední chvíle jsme se snažili udělat vše pro to, aby byly tyto veletrhy realizovány i začátkem roku 2021. Nejistota současné doby nám však neumožňuje akci uspořádat v takovém rozsahu, v jakém by akce tohoto formátu měla být,“ uvedl Jan Kuběna, obchodní ředitel společnosti Veletrhy Brno.

Po důkladném zvážení bylo rozhodnuto přesunout veletrhy do listopadového termínu a připojit je k prestižní výstavě Caravaning Brno, která je přehlídku obytných vozů, karavanů a příslušenství.

„Vidíme velký potenciál ve spojení těchto oborově provázaných výstav. Návštěvníkům tak nabídneme další možnosti cestování a příznivci karavaningu a kempování budou moci načerpat inspiraci, kam se na svých cestách vydat. Po rozhovoru s vystavovateli věřím, že toto spojení také vítají,“ sdělil Petr Maliňák, ředitel projektu.

GO a Regiontour je místem pro setkávání profesionálů v cestovním ruchu. Nedílnou součástí je kvalitní odborný doprovodný program i inspirace a zážitky pro širokou veřejnost. Veletrhy v novém termínu přinesou další možnosti kam se podívat a na podzim otevřou brány všem nadšencům cestování.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one