Veletrh Taipei Cycle plánuje další ročník, na místě i online

Jen málokdo si dovolí plánovat jakoukoliv veřejnou akci. Veletrh v Taipei ale už oznámil, že další ročník se uskuteční, a to od 3. do 6. března 2021. Konat se prý bude nejenom ve virtuální podobě.

Událost se stále více zmaměřuje na kola. Oproti loňsku by zde mělo být jednou tolik vystavovatelů z firem, které e-bike vyrábějí. „Pokud se neúčastníte byznysu kolem elektrokol, nemůžete v budoucnu vydělávat peníze. Své produkty musíte upgradovat, a to i za pomoci druhých,“ uvedl šéf firmy KMC Robert Wu. Ředitel Meridy Michael Tseng dodal: „Know-how a technologie kolem e-biků a baterií se stále akcelerují, proto je třeba vložit se do byznysu právě nyní.“

Veletrh by se měl konat v Taipei, ale také v digitálním prostředí. To se bude skládat z virtuální haly, ve které si návštěvníci budou moci prohlédnout nabídku vystavovatelů. Dále pak z online networkingové platformy, na které si budou moci byznys klienti domluvit a naplánovat online schůzku. V online prostředí proběhnou také přednášky a workshopy, které se budou přenášet po internetu. Takto proběhne módní show, Cycle Salon a také diskusní forum.

Část veletrhu, která bude online, začne stejný den jako fyzická část, ale pokračovat bude celý jeden měsíc. „Pandemie transformovala dynamiku obchodu a přesunula svět směrem k digitálu. Jsme nadšeni, že si tento fakt osvojil i veletrh Taipei Cycle Online,” prohlásil Walter Yeh z Asociace světových obchodních center.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one