Veletrh For bikes nebude, největší přehlídka elektrokol na trhu bude v Ekolo.cz

15.09.2021

Veletrh For bikes nebude, největší přehlídka elektrokol na trhu bude v Ekolo.cz

Ani náhradí termín veletrhu For bikes se nebude konat. Pokud se budete chtít porozhlédnout po modelech, které jsou v současné době na trhu, musíte zamířit do pražské Krče, do showroomu ekolo.cz.

Mělo by jít o největší přehlídku elektrokol 2021/2022 na trhu, na které by se měly představit horké novinky od více než 8 českých i světových značek pro rok 2022 s možností zvýhodněné předobjedávky. "Představíme 5 různých typů cargo-elektrokol pro transport nákladu. Poskytneme odborné poradenství k nákupu elektrokola. Dárek a občerstvení pro každého. Dětský koutek bude. V rámci akce představíme zcela nové motory Panasonic na modelech Leader Fox, nové motory OLI na modelech Crussis.  Showroom ekolo.cz a terasy budou pro vás otevřeny denně od 9:00 až do 19:00. Testovací dráha bude v provozu denně od 10 do 18 hodin (nebo dle počasí) v areálu BC Zálesí a doprovázené traily v Krčském lese," slibuje pořadatel, ekolo.cz. 

Celá akce probíhá bez nutnosti předchozí registrace a je pro návštěvníky bezplatná. V Showroomu povinnost roušky a maximální počet účastníků dle aktuálních proti-epidemických nařízení. Pro testovací jízdy je třeba se prokázat min. 2 osobními průkazy s fotografií a podepsat prohlášení s osobními údaji.  

www.ekolo.cz

PŘEDPLATNÉ