V  Praze se otevřela pobočka Tesly

07.10.2019

V Praze se otevřela pobočka Tesly

Vozy Tesla s autopilotem si můžete vyzkoušet a objednat už i u nás. Tesla Elona Muska totiž otevřela v pražských Vysočanech svou pobočku, kde je možné tento vůz vyzkoušet, ale také si sjednat sevis.

Zájemci o samořiditelný vůz Tesla si mohou tento vůz u nás vyzkoušet a zakoupit, a to díky nově otevřeném autosalónu této značky. Autosalón se otevřel na začátku října ve Vysočanech na Praze 9. Majitelé vozů si zde mohou sjednat i servis vozu, pro který se dříve muselo jezdit až do Vídně. Prodávají se zde všechny tři modely vozu Tesla, tedy modely 3, X a S. Ceny začínají na 1 199 200  korun, nejdražší model přijde na 2 739 200 korun. Zákazník může volit mezi různými stupni výbavy, za tímto účelem lze využít konfigurátor v češtině, ve kterém si lze nejrůznější výbavu navolit a zjistit tak cenu vozu. Přímo v kongigurátoru lze vůz také zakoupit. 

Otevření nové pobočky není žádným velkým překvapením, ostatně už na začátku tohoto roku hledala Tesla do prodejny zaměstnance. Vozy Tesla prodávala také Alza, zatím prodala tři kusy tohoto vozu. Pokud si nyní vůz na konfigurátoru, nebo v autosalonu objednáte, obdržíte ho začátkem příštího roku. 

PŘEDPLATNÉ