V Praze se chystá svátek elektrokol. Již tento víkend

11.06.2020

V Praze se chystá svátek elektrokol. Již tento víkend

O víkendu 13. a 14. června se koná v Praze v Krči před areálem prodejny Ekolo.cz přehlídka těch nejnovějších modelů elektrokol E-bike Fest 2020. Najdete zde také stánek našeho časopisu.

Již třetí ročník této akce proběhne tradičně v Praze - Krči (Areál Business Centrum Zálesí, Pod Višňovkou 29, Praha 4) v termínu 13. - 14. června 2020. V sobotu 13.6. se festivalová recepce otevítrá v 10:00 a poslední testy začínají v 18:30 a v neděli 14.6. Účast na EBIKE FESTu je pro každého zdarma. Je třeba se pouze registrovat na místě nebo již nyní rychle online. 

Každý, kdo se zaregistruje Zde na internetu předem a zúčastní se Festivalu bude zařazen do slosování o 40 poukazů v hodnotě 2500 Kč na Slevu na libovolné elektrokolo s pohonem BAFANG, který je hlavním sponzorem letošního testovacího festivalu. Pro testování terénních elektrokol pořadatelé připravili dvě dráhy: pro Pevné Hardtail eMTB a pro Celo-odpružené FS eMTB. Testování bude probíhat se zkušeným bajkerem na  single-trailech v Krčském lese, který sousedí s místem konání akce. Sem bude vyrážet vždy skupina s maximálně 5 jezdci pod vedením zkušeného bajkera, který jim v průběhu testu vysvětlí ovládání i techniku jízdy. Pro detailní vyzkoušení a otestování cestovních, trekingových a nízko-nástupových (městských) elektrokol bude vytyčena vnitřní testovací dráha v chráněném areálu o délce cca 800 metrů, která nabídne různé povrchy a dostatečné převýšení. Test elektrokol v reálných podmínkách je unikátní výhodou Ebike Festu pro každého, kdo o elektrokole uvažuje, ale potřebuje si srovnat plusy a mínusy mnoha různých pohonů a typů. 

Více na www.ebikefest.cz.


Poprvé budou na Ebike Festu též veřejnosti ve větší míře představena nákladní elektrokola, která jsou dokonalým řešením pro městskou logistiku. K prohlédnutí a případně otestování bude zhruba 14 různých modelů od 8 značek. V pátek 12. 6. od 14:00 organizuje pořadatel Ebike Festu, společnost ekolo.cz, také odborné setkání o Cargo elektro mobilitě. Těšíme se na vás! 

gallery  

 

PŘEDPLATNÉ