V Londýně se uskuteční festival elektrokol

12.01.2020

V Londýně se uskuteční festival elektrokol

Fanoušci elektrokol by měli zpozornět. Toto jaro je totiž právě pro ně připraven zcela speciální festival, kde se mohou o elektrokolech dozvědět mnoho zajímavého a prohlédnout si také nejnovější modely.

Zcela nový festival se uskuteční o víkendu 2. a 3. května, a to v komplexu Battersea Evolution. Jednat se zde bude jen a pouze o elektrokola, návštěvníci by si zde měli vyzkoušet největší množství různých elektrokol vůbec. Mělo by jít o kola všech možných druhů od mnoha světových značek, pro jezdce všech možných výkoností. 

Dále se zde budou konat nejrůznější přednášky, které se budou týkat světa cyklistiky. Na festivalu bude přítomna celá řada odborníků, na které mohou návštěvníci směřovat své dotazy a nechat si poradit v tom, které elektrokolo je právě pro ně to pravé. Pomoci jim může i 400 metrový okruh, na kterém mohou vystavená elektrokola testovat. "Akci budou podporovat vedoucí světové značky, k vidění tak bude ta největší šíře elektrokol v celém roce 2020. Doposud jsou potvrzené značky Shimano Steps, Bosch eBike Systems, Ridgeback, Specialized, Canyon, Ribble, Raleigh, Haibike, Cannondale, Riese & Muller a Gocycle. Elektrokola jsou i ve Velké Británii na vzestupu. Podle průzkumu firmy Shimano si chce zakoupit elektrokolo zhruba třetina obyvatelstva. Během uplynulých tří let se jejich prodej zdvojnásobil. 

PŘEDPLATNÉ