V Kutné Hoře půjčují elektrokola

19.07.2021

V Kutné Hoře půjčují elektrokola

Jedno z nejkrásnějších měst v České republice, Kutnou Horu, si nyní můžete projet na elektrokole. V místním infocentru je totiž začali půjčovat. Takto je může vyzkoušet i ten, kdo na nich doposud neseděl.

Turisté se nemusí vypravit pouze po Kutné Hoře, ale mohou zavítat i do okolí, všude tam, kde je elektrokolo doveze. Půjčit si je mohou v infocentru, které se nachází v Kollárově ulici. Půjčuje se dvojice elektrokol, a to modely značky Leader Fox, a to dámské a pánské kolo. Za jeden den ježdění zaplatíte 700 korun, přichystat si ale musíte kauci ve výši 5000 korun, dále pak občanský průkaz. V ceně zápůjčky je také helma a zámek na kolo. Obdržíte také multifunkční šátek jako dárek. Pokud si elektrokolo půjčíte na více dnů, cena na den se snižuje. Za dvě elektrokola zaplatíte 1200 korun za den.

Elektrokola byla pořízena za účelem rozšíření nabídky stávající půjčovny jízdních kol, kde je v současné době možné vybírat z pěti trekingových kol  zn. Merida na pobočce v Kollárově ulici a  čtyř horských kol zn. Olpran na pobočce na hlavním vlakovém nádraží. Finanční podporu na elektrokola poskytl Středočeský kraj v rámci Programu na podporu informačních center Středočeského kraje.

www.kutnahora.cz 

PŘEDPLATNÉ