V Česku vznikla nová značka elektrokol Levit

Český výrobce kol BP Lumen při svých 30. narozeninách uvedl na trh zcela novou značku elektrokol a kol s názvem Levit. Levit se zaměřuje na elektrokola, klasická kola s nejširším výběrem v kategorii městské mobility.

Začátkem září měla svou premiéru na největším evropském cyklistickém veletrhu – Eurobike v německém Friedrichshafenu a domácí česká premiéra proběhla 4. listopadu v Hradci Králové. „Jsme rádi, že se nám opět podařilo posunout se dál a 30 let našich zkušeností a vývoje jsme vložili do jednoho rozhodnutí, a to začít znovu s novou značkou elektrokol a jízdních kol Levit, cycling & mobility,“ řekl výkonný ředitel BP Lumen, Lukáš Bárta. Levit se zaměřuje na elektrokola, ale v jeho kolekci jsou také klasická kola. Nejširší výběr nabízí v kolech pro městskou mobilitu, která se stává jednoznačným trendem v dopravě. Na své si přijdou ale také cyklo výletníci nebo milovníci trailů.

Značka si dává záležet na moderní geometrii rámů a kvalitním osazení. Kola budou mířit nejen mezi české zákazníky, ale postupně se dostanou k cyklistům po celé Evropě. Značka Levit tvrdí, že právě „Kolo a vše kolem něj, je medicína na náš uspěchaný život. To kolo, které pomůže lidem lépe se přemísťovat po zahlcených městech, radostněji trávit volný čas a bezpečněji se pouštět za dobrodružstvím.“

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one