V Českém Švýcarsku vznikají další stanice s nabíječkami pro elektrokola

08.06.2021

V Českém Švýcarsku vznikají další stanice s nabíječkami pro elektrokola

Pokud plánujete výlet na elektrokole do Českého Švýcarska, pak jistě uvítáte zprávu, že i zde budete mít možnost nabít si své elektrokolo, a to nově na dvou místech.

Nabíječka pro elektrokola se objeví jednak u informačního centra Saula v Chřibské, druhá dobíjecí stanice by měla být v Jetřichovicích. V jednu chvíli by se mělo nabít až šest elektrokol, pokud má elektrokolo atipyckou nabíječku, může si ji cyklista přivézt a využít běžné zásuvky. 

Informační středisko Saula Dolní Chřibská je zapojeno do systému Cyklisté vítáni a nabízí rozšířený sortiment pro cyklisty. K dispozici je i lékárnička. Součástí Informačního střediska je malá expozice Drobné památky v krajině Českého Švýcarska. Expozice je přístupná v otevírací době Informačního střediska, vstup je zdarma. Před informačním střediskem je možnost parkování zdarma. Saula je dobrým výchozím bodem k pěšímu nebo cyklo-výletu na Tokáň a dále na Jetřichovice či Doubici. V bezprostřední blízkosti Sauly se nachází pozůstatky Chřibského hrádku. V Je třichovících zároveň sídlí největší půjčovna elektrokol v Českém Švýcarsku. Denní půjčovné činí v sezóně 650 korun. 

https://www.ceskesvycarsko.cz/ 
 

PŘEDPLATNÉ

Číslo 1/2021

V prodeji od 17. dubna

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Pojištění elektrokol

Naše videa...

Doporučujeme...