Trénink techniky na elektrokole? Patric Maes poradí, jak na to

9. 4. 2018

Trénink techniky na elektrokole? Patric Maes poradí, jak na to

Kromě nás, obyčejných smrtelníků, používají horská elektrokola také jezdci z řad bikových profesionálů. Přímo ukázkovým příkladem je belgický biker Patric Maes. Bývalý závodník a několikanásobný belgický šampion v jízdě na horském kole dnes pořádá kempy technického ježdění a za řídítky elektrokola tráví každý den i několik dlouhých hodin.

 

Bývalý profesionální závodník Patric Maes je dnes trenérem techniky jízdy a mimo jiné také pořadatelem několika enduro závodů. Cyklistika je Patricovou vášní i zdrojem obživy, a tak se není čemu divit, že za řídítky horského kola tráví celé dlouhé dny. Jeho tréninků se účastní hlavně mladí bikeři, kteří chtějí kromě své fyzické kondice vylepšit také techniku jízdy v terénu. Patric pořádá výuku ve třech různých belgických městech a díky elektrokolu může zvládnout i několik lekcí za sebou, aniž by byl odpoledne unavený a zralý do postele. Naopak, nyní mu ještě zbývá dost sil na to, aby po práci vyrazil na vyjížďku s kamarády.

Patric je jedním z ambasadorů německé značky Bosch, a právě díky tomuto spojenectví vzniklo zajímavé video, které mapuje jeden obyčejný pracovní den na belgických trailech. Celý Patricův příběh pak naleznete na webových stránkách www.bosch-ebike.com.gallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...