Tisková konference Eurobike odtajnila novinky roku 2020

29.08.2019

Tisková konference Eurobike odtajnila novinky roku 2020

Veletrh Eurobike, který se bude již za pár dnů konat, nabídne na 1400 vystavovatelů. Na tiskové konference o týden dříve byly představeny některé novinky.

S novým modelem s ocelovým rámem přišel německý start-up Urwahn, kolo je doplněné GPS trackovacím systémem a LED světelným systémem. 

Společnost Chat myslela i na ty, kteří sami v provozu šlapat nemohou, a nabízí kola na bázi rikš, která umožní přepravit další pasažéry. Kolo se zalíbí díky mnoha funkcím, zajímavá je viditelnost, a to díky plátěné stříšce. 

Elektrokoloběžky jsou v současné době velkým hitem, v mnoha městech je ale pohyb na nich dost nebezpečný, a to kvůli jejich úzkým pneumatikám. To elektro skutr AER 557 má kola robustnější a jízda je tak bezpečnější. 

Kolo od švýcarského start-upu Asfalt LR kombinuje minimalismus s úsporami. Kolo disponuje dvěma bateriemi, jezdit je ale možné jen s jednou, pokud se chcete přepravovat na velmi krátké vzdálenosti. Kolo váží kolem 17 až 19 kilomgramů.

Elektrokolo MCR 9 RDO zvládá jak proplétání se městským provozem, tak jízdu v přírodě. 

Kolo na míru? Ano, i to bude v budoucnosti možné,. a to díky speciálnímu software, který vytvoří rám kola přesně podle jezdcových biometrických údajů.

Společnost Kärcher představila speciální jednotku, určenou na mytí elektrických kol. Jde o mobilní jednotku, která je velmi praktická v užití. 

PŘEDPLATNÉ