Tern rozšiřuje řadu skládacích elektrokol Vektron

26.01.2018

Tern rozšiřuje řadu skládacích elektrokol Vektron

Specialisté na městskou cyklistiku stojící za značkou Tern rozšiřují nabídku skládacích elektrokol o dva nové modely. Ty se stanou součástí oblíbené řady Vektron a své zájemce by měly přilákat především zajímavým poměrem ceny a výkonu. Zatímco dříve uvedený topmodel Vektron S10 sází na středový motor Bosch, nováčci spoléhají na dostupnější techniku značky Bafang.

Skládací elektrokola s označením Vektron P9 a D8 tak ve zmíněné modelové řadě plní roli cenově dostupných modelů. Se svým výše postaveným sourozencem sdílejí moderní hliníkový rám s patentovaným skládacím mechanismem, pevnou přední vidlicí a dvacetipalcovými zapletenými koly. Shodný je také výškově nastavitelný představec, který spolu se sedlovkou umožňuje, aby za řídítka mohl usednout skutečně každý. Díky výše popsanému skládacímu mechanismu je celé kolo možné složit během neuvěřitelných deseti vteřin a snadno převézt kamkoliv vás jen napadne.

Podstatné změny se týkají pohonné jednotky. Zatímco dříve představený topmodel Vektron S10 sází na špičkový středový elektromotor Bosch Active Line, nováčci spoléhají na dostupnější techniku asijské značky Bafang. Konkrétně hovoříme o středové jednotce Bafang Maxdrive s výkonem dvě stě padesát wattů a dále o baterii s kapacitou čtyři sta watthodin a dojezdem až devadesát kilometrů. Další rozdíly mezi jednotlivými modely pak pochopitelně spočívají v jejich komponentové a doplňkové specifikaci. Více informací včetně tuzemských cen hledejte na webu českého dovozce značky www.azub.cz.


gallery

PŘEDPLATNÉ