Tak trochu jiná impreza…

Modrému e-biku Apache Hawk s výraznými žlutými nápisy a logy se mezi zasvěcenci říká prostě a jednoduše impreza. Podobnost se známým rallyovým vozem Subaru Impreza je jasná a nám se podařilo během redakčního testu elektrokola zrealizovat i takovéto speciální focení.

Našli jsme jeden vyhovující závodní speciál v modro-žlutých barvách a potom pozvali všechny aktéry na ranní focení. Výsledek „konfrontace“ světů na dvou a čtyřech kolech najdete v galerii. Toto mimořádné setkání nadupaného vozu a sportovního elektrokola ve shodných barvách jsme si nadmíru užili!

Domácí značku Apache jinak netřeba představovat, patří jí tradiční místo na trhu a mezi zákazníky je oblíbená. Část své elektrokolové produkce staví na rámech s motory Bosch. Zákazníci vědí, že připlatit si za prémiový pohon a elektrokolo trochu vyšší třídy není vůbec k zahození. Taková investice vniveč nepřijde, motory i baterie Bosch jsou kvalitní a v podstatě bezporuchové a slibují velmi dlouhou životnost. A to se potvrdilo i v případě námi testovaného e-biku Apache Hawk. Sportovní geometrie, pohodlí, jednoduchá ovladatelnost a neošizená, poctivá výbava – to jsou jeho hlavní atributy. Ve srovnání s prémiovými zahraničními značkami pro domácí Apache platí, že za stejné peníze nabízí vždy o něco více muziky.

Více informací najdete v testu v magazínu Electric Bike Action 3/2022. Případně si jej můžete v tištěné nebo elektronické podobě předplatit zde.

Apache Hawk Bosch 1

Cena: 72 990 Kč

Výrobce a distributor: www.apache-bike.cz

Text: Ondřej Vysypal, foto: Martin Půlpán

Více informací o pojištění elektrokol najdete zde.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one