Švýcarský výrobce BMC představil virtuální showroom

07.10.2021

Švýcarský výrobce BMC představil virtuální showroom

Pokud se v dohledné době nedostanete do Švýcarska, ale chtěli byste si prohlédnout showroom této značky, pak máte šanci v podobě virtuální procházky, která je pro vás dostupná na internetu.

Showroom je dostupný na adrese https://www.bmc-switzerland.com/intl_en/virtual-showroom. Jde o model, který je vytvořený ve 3D a který umožní procházet se zde, jako byste byli na místě. Můžete si prohlédnout vystavené zboží, u každého modelu kola je k dispozici jeho popis, případně také video, které ukazuje kolo v akci. "V srdci švýcarského ústředí vytvořila společnost BMC domov všech svých produktů, showroom, který reflektuje dlouhodobé hodnoty firmy," prohlásil David Zurcher, ředitel BMC. Díky showroomu se chce společnost ještě více spojit se svými jezdci, aby sdíleli společné zážitky a poznali základní hotnoty firmy. Firma nabízí často dny otevřených dveří, návštěvy obchodníky, které jsou spojené s testováním modelů, nebo Cestu do Paříže, událost, během které se vypraví vybraní jezdci na kolech této značky do francouzského hlavního města. 

“V současné době není snadná osobní návštěva, BMC proto hledalo způsoby, jak se s jezdci spojit," vysvětluje Luisa Plasczymonka, manažerka zákaznické podpry u BMC. “Proto jsme vyvinuli nástroj, díky kterému můžeme být se zákazníky i tak ve spojení. Jsme pyšní, že můžeme představit virtuální showroom." 3D model je určený jak zákazníkům, tak obchodníkům, kteří tak mohou poznat nejnovější produkty společnosti. "Jde o skvělý nástroj pro spojení s našimi fanoušky po celém světě, kterým se tak můžeme ukázat. Chtěli jsme dát možnost nahlédnout do našeho showroomu všem, ať už se nacházejí kdekoliv."

https://www.bmc-switzerland.com/intl_en/virtual-showroom 

PŘEDPLATNÉ