Světového poháru elektrokol se může zúčastnit kdokoliv

28.11.2019

Světového poháru elektrokol se může zúčastnit kdokoliv

Jste soutěživí a přitom milovníci elektrokol? Pak pojďte své síly změřit s ostatními a zúčastněte se Světového poháru E-Bike. Zúčastnit se může kterýkoliv zájemce, dokonce i ten, který nemá své vlastní elektrokolo.

Světový pohár elektrokol E-Bike World Cup se koná v krásném prostředí v rakouském Ischglu, který znají asi hlavně lyžaři. V létě se zde ale mohou patřičně vyřádit i milovníci kol a elektrokol. Pohár proběhne od 14. do 15. srpna příštího roku. Vítáni jsou naprosto všichni, pokud nemáte své vlastní elektrokolo, půjčí vám ho. Zatímco v pátek probíhá registrace, v sobotu ráno startuje závod. Na výběr jsou dvě závodní trasy, jednak trasa Jedermann, která měří 24 kilometrů, dále pak trasa Elite, která měří 31 kilometrů. Zatímco trasa Jedermann se jede bez kategorií pohlaví, trasa Elite rozlišuje muže a ženy, v obou případech se soupeří v několika věkových kategorií. Je také mnohem náročnější, co se týká jejího profilu, sjezdů a stoupání.

Pokud si potřebujete zapůjčit elektrokolo, zaplatíte za registraci 69 EUR, bez zapůjčení kola to je 49 EUR. Během soboty probíhá také výstava a veletrh elektrokol, která si lze otestovat. Dále se pořádá grilování, party, zahraje DJ. 

https://ebikewm.specialdeal.at/

PŘEDPLATNÉ