Sushi Maki M2 - ebike, který vaši kapsu nezruinuje

14.06.2020

Sushi Maki M2 - ebike, který vaši kapsu nezruinuje

Přes japonský název jsou elektrokola Sushi výrobkem německé firmy. Mohou se tedy pochlubit německou precizností, ale zároveň také lákavou cenou, která se drží pod hranicí 1000 EUR. Jaký je poslední model Maki M2?

Jak už milovníkům japonského pokrmu dochází, jednotlivé modely jsou pojmenované po druzích sushi, takže vedle Californian Roll můžeme najít právě Maki M2. Ve firmě se podílí také známý německý herec a televizní moderátor Joko Winterscheidt. Kolo je dostupné ve třech různých velikostech. Zatímco rám je vyroben z hliníku, vidlice je z oceli. Kolo váží pouhých 15 kilogramů. Kolo má barvu hnědo černou, působí čistě a přitom trochu do retra. 

Baterii lze odjímat, na první pohled vypadá jako láhev na vodu. Stejně tak je nepostřhnutelný motor kola o výkonu 200 Wattů. Elektronika kola je jednoduchá, funguje bez mobilního telefonu, řídící jednotka se nachází v řidítkách kola. Baterie má kapacitu 124 Wh a umožňuje dojezd mezi 30 až 60 kilometry. Baterie se nabíjí 3 a půl hodiny. Baterii lze používat coby powerbanku, tedy zdroj energie pro mobily, či tablety. Za cenu 1000 Eur získáte kolo bez některých doplňků jako jsou třeba blatníky, stojánek, nebo nosič. 

gallery  

PŘEDPLATNÉ