Stojan Keylog elektrokolo zabezpečí, ale také nabije

14.01.2020

Stojan Keylog elektrokolo zabezpečí, ale také nabije

Česká firma vyvinula inteligentní stojan, který jste jistě postrádali. Kolo si sem můžete totiž bezpečně odložit, a to aniž byste sebou museli tahat nepřekonatelný řetěz.

Elektrokola se kradou čím dál tím častěji. Také se bojíte jet na něm například do obchodu, protože ho nechcete před ním ponechat, byť zamčené? A co byste řekli možnosti ponechat zde své kolo stoprocentně zabezpečené, navíc by se vám za tuto dobu ještě nabíjelo a vy tak mohli dojet o něco dále? Právě to umožňují chytré stojany Keylog české startupové firmy. Tyto stojany jsou vybaveny pancéřovým řetězem, který nelze překonat pákovými kleštěmi, jedná se tak opravdu o bezpečný cyklostojan. Stojan je plně autonomní a má vlastní solární nabíjení. Dále disponuje připojením na internet. Stojan umožňuje kolo zabezpečit digitálně pomocí karty, obsahuje čtečku všech standardně používaných bezkontaktních karet, včetně platebních, ovládat jej můžete i mobilem přes NFC. 

Firma Keylog získala podporu do základu v akceleračním programu CzechStarter agentury CzechInvest, dnes je jejím cílem proniknout na trhy nejenom u nás, ale po celé Evropě, kde se dá čekat boom elektrokol. Typickými zákazníky firmy jsou například obchodní centra, nebo supermarkety s parkovištěm. 

PŘEDPLATNÉ