Startuje 9. ročník veletrhu cyklistiky For Bikes 2018

6. 4. 2018

Startuje 9. ročník veletrhu cyklistiky For Bikes 2018

Dnešním dnem otevírá své brány cyklistický veletrh For Bikes 2018. V prostorách letňanského výstaviště si budete moci až do neděle prohlédnout aktuální cyklistické novinky či se osobně zúčastnit některého z vložených závodů. Připraven bude také bohatý doprovodný program pro celou rodinu včetně možnosti otestování nejnovějších jízdních kol a elektrokol.

"Téměř všechny značky prezentující se v České republice mají své zastoupení na již tradičním prestižním veletrhu For Bikes," přibližuje manažer veletrhu For Bikes Lubor Tesař. Pořadatelský tým letos připravuje nejen klasické výstavní prostory, ale chce For Bikes oživit větším množstvím akcí a zážitků.

Na své si tady v pěti plných halách přijdou opravdu všichni. Cyklističtí odborníci i nadšenci si budou moci osahat všechny možné lahůdky a novinky, které cyklistiku každoročně obohacují. Novinkou bude  pódium, kde si návštěníci budou moci poslechnout zajímavosti, rady, tipy či jen příběhy osobností současných nebo legend nejen z cyklistické branže.  

Samozřejmostí budou stovky testovacích kol připravené na vyzkoušení na testovacích drahách, ať už v Hale 4, která bude věnována čistě elektrokolům, nebo horská kola v moutainbikovém testcentru. V Hale 4 naleznete také zbrusu nový stánek magazínu Electric Bike Action doplněný zajímavou expozicí lahůdek ze světa současných elektrokol. Neváhejte a zastavte se na kus řeči. 

Bohatý program pro všechny

"Cílem našeho snažení je, aby si na své přišli opravdu všichni, proto chystáme bohatý doprovodný program, jaký u nás ještě nebyl," říká Lubor Tesař. Novinkami budou dvě cyklistické exhibice - manažerská na skládacích kolech a historická na vysokých kolech; dětské dopravní hřiště včetně programu Besip Team. Tradičně pak veletrh budou doprovázet závody MTB HERVIS RACE For Bikes pro širokou veřejnost, mezinárodní závody v Trialu, soutěže na U rampách Mercedes-Benz freestyle BMX funbox jam, škola odrazu na koloběžkách, dětské dráhy a také zajímavá stezka pro rodiče s dětmi, které zde budou plnit různé úkoly a na závěr dostane každé dítě nějaký dárek.

V sálech PVA Expo Praha budou probíhat poutavé přednášky o zahraničních dobrodružstvích a nový bude i workshop s odborníky nejen na cyklodopravu o možnostech komplexního řešení problémů dopravy ve velkých i malých městech.

  


 Termín: 6. - 8. 4. 2018

Vstupné: na místě 200 Kč, celodenní parkování 150 Kč

Otevírací doba: pátek a sobota 10.00 - 18.00 hodin

             neděle 10.00 - 16.00 hodin

Více informací na www.forbikes.cz

Chcete-li se vyhnout frontám, neváhejte a pořiďte si vstupenku na veletrh v předprodeji u společnosti Ticketstream.


 

gallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...