Společnost Cyklošvec otevřela novou prodejnu v Písku

11.09.2021

Společnost Cyklošvec otevřela novou prodejnu v Písku

V Písku přibylo další místo, kde je možné si zakoupit elektrokolo. Společnost Cyklošvec zde otevřela prodejnu, kde je možné vybírat na úctyhodné ploše 300 m2.

V píseckém obchodním centru U Hřebčince, hned vedle hypermarketu Albert a na frekventovaném dopravním uzlu Praha - České Budějovice – Tábor vyrostla hned vedle velkoskladu a velkého parkoviště nová prodejna Cyklošvec . Plocha 300m2 je dostatečně velká pro prezentaci všech značek, které Cyklošvec dováží do naší republiky. Nakupující zde naleznou samozřejmě kola domácí stáje – Galaxy, hamburský Stevens, elektrokola Totem a novinku United, pláště a duše Kenda, přilby a tretry Catlike, odpružení Fox a Marzocchi, napletená kola a ráfky Rodi, Black Jack silniční komponenty Deda Elementi, maziva RSP, elektroniku Sigma, řetězy a pastorky KMC, díly a doplňky Nexelo včetně prémiové řady Nexelo Supreme, M-Wave, Velo nebo třeba populární vložky do plášťů Tannus Armour. Již tak široký sortiment doplňují kola a elektrokola Crussis, Lectron, Fuji, Bianchi, Orbea a Dema. Na okraji zájmu nestojí ani elektrické vozíky a skútry Elektropower a Selvo. Samozřejmostí jsou pak i komponenty Shimano které v oficiálním Shimano Service Centru nemohou chybět. Z dalších značek najdete na prodejně například oblečení Craft a Progress, mycí prostředky Cyklostar a maziva RSP a mnoho dalšího.

V nové dílně, která je součástí prodejny, pravidelně školení mechanici poskytnou kvalitní servis kol i elektrokol.  Další plánované rozšíření se bude týkat zvětšení a modernizace Fox a Marzocchi servisního centra, které se bude nacházet ve staronových prostorách původní prodejny. Velké parkoviště přímo před vchodem do prodejny umožňuje pohodlné parkování a zázemí velkoobchodního skladu je zárukou dostupnosti široké nabídky velikostí a barev, které jsou ihned k dispozici.  

Maloobchod - otevírací doba: 
Po - Pá 8 - 17 hod 
Sobota - 9 - 12 hod. 
email: pisekuhrebcince@ cyklosvec.cz 
tel. 382 206 450

 gallery 

PŘEDPLATNÉ