Šokujte cestou do práce s novým Coast Cycles Buzzraw X

Proč by všechna elektrokola měla vypadat stejně? A proč se cestou do práce trochu nepobavit? Coast Cycles Buzzraw X vás přesvědčí o tom, že si i ve městě můžete užít spoustu zábavy. Ať už v teniskách a džínách cestou do kina či baru, nebo v oxfordkách a obleku cestou na další ranní poradu, všednodenní nudu rozhodně nečekejte.

Jedni v něm vidí prapředka všech horských kol, takzvaný klunker, druzí jednoduchý motocykl v motokrosovém stylu. Ať už byla inspirace tvůrců jakákoliv, Coast Cycles Buzzraw X se rozhodně nenechá svazovat unylou uniformitou a nudnými konvencemi. Stačí se pozorně zadívat na jednoduchý ocelový rám s jednočepovým zadním odpružením a paralelogramovou přední vidlicí, a hned je vám jasné, s kým máte tu čest. Pokud potřebujete další nápovědu, zaostřete na široké fatbikové pláště nebo na dlouhé sedlo, na které se pohodlně vejdou dva, možná i tři pasažéři. Správně, tohle není jen další městské popojíždědlo.

Zatímco evropští zákazníci se budou muset spokojit s elektromotorem o výkonu dvě stě padesát wattů, za velkou louží bude k mání také provedení s watty sedmi sty padesáti. V obou případech hovoříme o zadním nábojovém elektromotoru, jemuž dodává energii nízko položená rámová baterie s kapacitou dostatečných pěti set watthodin. Elektromotor v tomto případě s klikami nespojuje klasický řetěz, ale moderní řemen Gates Carbon Drive s vysokou výdrží a velmi nízkými servisními nároky. Ovládacímu rozhraní vévodí rozměrný informační displej s údaji o rychlosti, vzdálenosti, stavu baterie, zvoleném jízdním režimu a mnohém dalším.

Coast Cycles Buzzraw X je v současné době k mání za zvýhodněnou cenu prostřednictvím crowdfundingového portálu Indiegogo. V počáteční fázi projektu výrobce nabízí k volnému prodeji limitovanou edici padesáti kusů tohoto stroje s dobou dodání do dvou měsíců po ukončení crowdfundingové kampaně.  Více na www.indiegogo.com.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one