Singltrek pod Smrkem přivítá premiérový Electric Bikers Camp

9. 1. 2019

Singltrek pod Smrkem přivítá premiérový Electric Bikers Camp

Parta nadšenců do elektrokol, která vystupuje pod názvem Electric Bikers, naplánovala letní víkendový kemp pro všechny milovníky elektromotorů, širokých řídítek a tlustých plášťů. Premiéra Electric Bikers Campu se odehraje první červnový víkend na Singltreku pod Smrkem a časopis Electric Bike Action u toho pochopitelně nebude chybět. Více již sami organizátoři.


Vydej se s námi na traily vyhlášeného bikového centra Singltrek pod Smrkem v nádherné přírodě Jizerských hor. Poznáš další e-bikery, kolegy a nadšence. Budeme si sdílet zkušenosti, poklábosíme a hlavně si společně zajezdíme. Nebude chybět dobré jídlo, pití a skvělá atmosféra. Jedná se o víkendové nekomerční setkání stejně naladěných lidí, které spojuje e-bike. Není to žádná prodejní akce s hrncema nebo něco podobného. Jde o to zažít fajn chvíle s partou podobných "bláznů" v přírodě, zajezdit na kole, večer u dobrého jídla probrat společné zážitky.

Hlavním programem tedy bude jízda na kole. Proto jsme vybrali lokalitu Singltreku pod Smrkem, která není až tak technicky náročná, každý si zde najde to své a je zde kvalitní zázemí (občersvení, servis, horská služba a tak dále). Každý si zvolí své tempo podle toho jak se bude cítit. Samozřejmě na sebe budeme čekat. Nejedeme na závody. Součástí kempu budou i workshopy na téma údržba elektrokola, čištění a podobně. Pojede s námi i profesionální fotograf, který bude naše výkony fotit a fotky pak budou samozřejmě k dispozici. Každý biker navíc dostane drobnou pozornost.

Pro všechny účastníky Electric Bikers Campu je připraveno roční předplatné našeho časopisu jako dárek. Neváhejte a přihlaste se! Ubytovací kapacity kolem Singltreku pod Smrkem mají své limity, takže pokud chcete na akci být, rozhodujte se rychle. Další dárky a překvapení se chystají, sledujte proto facebookové stránky události nebo čerpejte další informace na internetových stránkách Electric Bikers.

 


ZÁKLADNÍ INFORMACE


Termín

1. 6. - 2. 6. 2019

Místo konání

Singltrek, Nové Město pod Smrkem

Ubytování

Hotel Měděnec ***

Cena

Neděláme to pro peníze, takže cena je 0 korun. Ubytování a jídlo si platí každý sám. Respektive pro účast je nutné uhradit zálohu na ubytování 690 korun osoba/noc. Cena je včetně snídaně. Zálohu potřebujeme pro booking hotelu. Na společné večerní grilování se složíme na místě (přibližně 200 korun).

Registrace

Závaznou registraci prosím zašlete na email electricbikerscamp@gmail.com. Do emailu prosím uveďte celé jméno, počet osob a termín příjezdu. Poté domluvíme podrobnosti a zašleme Vám podklady pro platbu zálohy. Uzávěrka registrací je 30. 4. 2019.

Kapacita

Počet míst je omezen nejen kapacitou hotelu, ale i komfortem na stezkách a na občerstvovačkách. Takže platí staré známé: kdo dřív přijde, ten dřív mele! 

  

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 2/2019

V prodeji od 3. května

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Pojištění elektrokol

Naše videa...

Doporučujeme...