Se skládacími elektrokoly Blaupunkt ve městě jako doma

5. 4. 2018

Se skládacími elektrokoly Blaupunkt ve městě jako doma

Německý Blaupunkt si mnozí z vás jistě pamatují coby známého výrobce autorádií a reproduktorů. Dnes má tato značka nabídku podstatně širší a kromě elektroniky v ní nechybí ani moderní elektrokola. Skládací elektrokola s modrou tečkou ve znaku jsou určena převážně do města a díky své skladnosti se bez potíží vměstnají kamkoliv vás napadne.

Nabídka německé značky Blaupunkt čítá dvojici skládacích elektrokol s označením Carl a Carla, které se svým určením báječně hodí do města či jeho nejbližšího okolí. K jejich pohonu slouží zadní nábojové elektromotory s výkonem dvě stě padesát wattů a točivým momentem pětatřicet newtonmetrů, energii dodávají v rámu integrované baterie s kapacitou dvě stě osmdesát watthodin a dojezdem padesát až sedmdesát kilometrů na jedno dobití.

Zatímco Carla je s šestnáctipalcovými koly, jedním jediným převodem a pevnou přední vidlicí strojem vpravdě minimalistickým, dvacetipalcovými koly osazený Carl je plnohodnotným městským elektrokolem, v jehož výbavě nechybí sedmirychlostní přehazovačka či přední odpružená vidlice. Oba modely disponují propracovaným skládacím mechanismem, díky němuž je můžete snadno a rychle složit třeba do kufru automobilu, do metra či autobusu hromadné dopravy nebo klidně pod pracovní stůl ve vaší kanceláři. Celý proces je velmi jednoduchý a jako takový zabere pouhých pět vteřin vašeho drahocenného času.

Povaze obou popsaných modelů odpovídá také jejich provozní hmotnost. Zatímco Carla váží méně než třináct a půl kilogramu, její jmenovec Carl přibral až na bezmála osmnáct kilogramů a manipulace s ním tak již vyžaduje vskutku silné paže. Co se cenové politiky týče, model Carla pořídíte za 1198 euro, bratrský model Carl pak za 1398 euro. Více informací hledejte na domovských stránkách značky Blaupunkt na adrese www.blaupunkt.com.


gallery

PŘEDPLATNÉ

Aktuální číslo 3/2018

V prodeji od 15. 6.

Co je elektrokolo?

Kde koupit elektrokolo?

Naše videa...

Doporučujeme...