Rozzo konečně také v elektrice!

Značka Rozzo, kterou vyrábí a distribuuje JMC Trading Mohelnice, má pro sezonu 2023 v nabídce elektrokola s motory Brose a Vinka.

Značka Rozzo má u nás již třicetiletou tradici exkluzivního zakázkového výrobce rámů i kol. Získala si pověst hodně kvalitní „garážovky“, se kterou v oblasti návrhu a konstrukce rámů spolupracovali i jiní, větší výrobci. Před třemi lety tato značka přešla pod křídla společnosti JMC Trading, která má na trhu dlouholetou zkušenost a je známá mimo jiné distribucí nizozemského brandu BBB. Nová značka Rozzo tedy našla patřičné zázemí včetně nových montážních hal v moravské Mohelnici a svoje know-how promítá do větší produkce. Kromě obsáhlé nabídky klasických bicyklů budou v nové sezoně dostupná i elektrokola. Zatím je připraveno pět modifikací tří modelů v cenách od 58 900 do 149 990 Kč. Značka hodlá zachovat kvalitativní a cenovou úroveň svých bicyklů, takže levnějším modelům se nevěnuje.

Vlajkovou lodí je karbonový trailový e-bike s názvem Rozzo Sherpa. Rám vypadá exkluzivně včetně nejmenších detailů. Odpružení se zdvihy 150 mm je doplněno motorem Brose S Mag (s točivým momentem 90 Nm). K dispozici budou dvě verze stroje podle výbavy – Sherpa NX se sadou Sram NX 1 Eagle a Sherpa SLX se sadou od Shimana, odpružení dodal RockShox.

Horské elektrokolo s pevným rámem nese název Rozzo Volt a používá motor Vinka. I zde jsou připraveny dvě varianty podle komponentového osazení Shimanem Acera nebo Alivio. Oživením nabídky na trhu může být také nízkonástupové a bytelné e-SUV Rozzo Lift, rovněž s motorem Vinka a komponenty Shimano. Toto zajímavé a rozhodně neotřelé elektrokolo je dodáváno ve velikostech rámu 17 nebo 21 palců a v elegantním černém laku. Více informací o značce najdete zde.

Text: Ondřej Vysypal, Mike Koukal, foto: Mike Koukal

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one