Rozjeďte to s energií od innogy

13.08.2018

Rozjeďte to s energií od innogy

Co si vybavíte, když se řekne skládací elektrokolo? No přece ideálního parťáka do města i na výlety po okolí! Ve společnosti innogy fandí rozumnému využívání energie, a proto podporují své zákazníky nejen v efektivním využívání elektřiny, ale i v dalších věcech

Pomáhají lidem s vyřízením dotací na pořízení fotovoltaické elektrárny a s efektivním uskladněním přebytečné energie vytvořené touto elektrárnou v chytré bateriiinnogy. Anebo díky službě Monitoring spotřeby umožňují pravidelnou kontrolu spotřeby elektřiny a plynu. Dále pronajímají úsporné LED žárovky, se kterými se dá při svícení ušetřit minimálně 80 % elektřiny oproti klasickým žárovkám. Chrání také rodiny i jednotlivce pojištěním domácnosti nebo pronájmem detektorů kouře či jedovatých plynů.

QiCycle pro nové zákazníky

A jak s tím souvisí vyobrazené skládací elektrokolo? V innogy podporují také využívání elektrické energie v rámci e-mobility, takže nyní je možné k výhodné elektřině Optimal získat slevu 10 000 Kč na nové elektrokolo QiCycle, které je novinkou na českém trhu. To zní lákavě, protože QiCycle je velice subtilní, ale odolný. Uveze až stokilogramového jezdce, a přitom je tak lehký (15 kg) a po složení i kompaktní a snadno přemístitelný.

Bezúdržbový pohon

Lehká Li-ion baterie má kapacitu 210 Wh, a pokud ji vybijete, s pomocí planetové přehazovačky v zadním náboji snadno dojedete bez jakéhokoli omezení nebo odporu vypnutého motoru. Nadstandardní výbavou v základu jsou například integrovaná světla, torzní senzor a přerušovače brzd. Místo řetězu pak najdete řemen, což je skvělé, čisté a bezúdržbové řešení pohonu, o který se nikdy neušpiníte. Ukazatel rychlosti, stavu baterie a zvoleného režimu je samozřejmostí stejně jako párování s mobilním telefonem iOS a Android.

Využijte tuto omezenou nabídku pro nové zákazníky innogy, získejte výhodnou elektřinu a slevu 10 000 Kč na elektrokolo QiCycle. Postupně vyplácené bonusy k produktu elektřina Optimal vám navíc bohatě pokryjí náklady na dobíjení elektrokola na desítky tisíc kilometrů. Více informací o této nabídce najdete na www.innogy.cz/sluzby/elektrokolo.

gallery

PŘEDPLATNÉ