Rotwild přichází s novou řadou horských a trekingových elektrokol

05.12.2018

Rotwild přichází s novou řadou horských a trekingových elektrokol

Německý Rotwild si pro všechny příznivce elektrokol připravil jedno velké předvánoční překvapení. Nejde přitom o nic menšího než o zbrusu novou řadu elektrokol čítající hned tři různé modely se stejnou pohonnou jednotkou a stejným rámovým základem. Na své si přijdou milovníci cestování i dlouhých vyjížděk náročným terénem.


Elektrokola řady Rotwild R.T+ vycházejí ze společného rámového základu a kromě rámu samotného sdílejí také stejnou pohonnou jednotku. Hliníkový rám nabízí pohodlnou, stále však sportovní geometrii se všemi moderními prvky, jaké si jen dokážete představit. Samozřejmostí je kónická hlavová partie, vnitřní vedení bovdenů a nechybí ani pevná zadní osa standardu Boost 148. Na místě pohonné jednotky najdeme středový elektromotor Brose Drive S s výkonem dvě stě padesát wattů, maximálním točivým momentem devadesát newtonmetrů a tradičně velmi kultivovaným jízdním projevem. Zatímco modely R.T+ Tour a  R.T+ Pro spoléhají na vyjímatelné baterie s kapacitou velkorysých 648 watthodin, výkonnostně zaměřený model R.T+ Core vsadil na lehčí, pevně zabudovaný akumulátor s celkovou kapacitou o 130 watthodin nižší.

Pro milovníky cestování je určený model s označením R.T+ Tour. Hliníkový rám v tomto případě doplňuje odpružená vidlice SR Suntour Mobie 45, zapletená kola DT Swiss H1900 Spline nebo  jedenáctirychlostní sada Shimano Deore XT s klikami e*Thirteen. Z doplňků zmiňme celoplošné blatníky, zadní nosič, stojan a v neposlední řadě přední a zadní osvětlení. Další modely v pořadí, stroje s kódovým označením R.T+ Pro a R.T+ Core, pak kromě kodrcání se po silnici zvládnou také jízdu lehkým a středně těžkým terénem. V boji s překážkami pomůže odpružená vidlice Fox 34 Float, změnu převodů obstará jedenáctirychlostní sada Shimano Deore XT, plynulý přejezd nerovností zaručí devětadvacetipalcová zapletená kola DT Swiss H1900 Spline s jaksepatří širokými plášti Continental Cross King Protection.

Elektrokola řady R.T+ jsou dostupná ve čtyřech různých velikostech za doporučenou prodejní cenu od 4199 euro. Další informace hledejte na webových stránkách značky www.rotwild.com.  


gallery

PŘEDPLATNÉ