Rihanna se zranila na elektrokole, nebo elektroskútru?

07.09.2020

Rihanna se zranila na elektrokole, nebo elektroskútru?

Rihanna je po Simonovi Cowellovi další celebritou, která se měla zranit při nehodě na elektrokole. A opět se přesně neví, zda šlo skutečně o elektrokolo, nebo elektroskútr.

Zpěvačka Rihanna se před pár dny zranila po nehodě na elektrokole, nebo na elektrickém skútru. To, na čem jela, není přesně známé, ani, zda měla na hlavě helmu, ví se jen, že její tvář byla nehodou znatelně poznamenaná, měla modřinu kolem oka a sedřený obličej, jinak prý byla schopná pohybu a bez dalších omezení. Zpěvačka zprávu potvrdila a vydala prohlášení: "Rihanna je už zcela v pořádku, minulý týden přelétla přes elektrický skútr a sedřela si čelo a tvář," zaznělo ze strany zpěvačky. 

Rihanna tedy dopadla mnohem lépe než Simon Cowell, kterého museli operovat. O tom se nejprve psalo, že se zranil na elektrokole, které umožnuje jet až rychlostí 100 kilometrů za hodinunn posléze se ale ukázalo, že jde o elektrický skútr. Simon Cowell si zranil páteř a jeho rekonvalescence byla složitější. Nehod na elektrokolech a elektroskútrech přibývá s tím, jak roste počet jejich uživatelů. Tento rok byl nárůst uživatelů elektrokol skokový. Necelá polovina těchto úrazů jsou úrazy hlavy. 

PŘEDPLATNÉ