Revoluční elektrokolo Reevo bez nábojů a výpletů

15.02.2021

Revoluční elektrokolo Reevo bez nábojů a výpletů

Elektrokolo je přímo nabušené technologiemi, dodávat se bude ve třech barvách. Objednat si ho můžete již nyní díky kampani na Indiegogo.

Elektrokolo vyvinuli ve Spojených státech, vyrábět se bude v Malajsii. Na první pohled působí velmi futuristicky, kola totiž nemají středové náboje ani výplety. Kola se pohybují díky dvojitým diskům a ložiskům, která udržují kolo v určité pozici. Rám kola je vyroben z hliníku, celý stroj váží 25 kilogramů a uveze jezdce o hmotnosti maximálně 120 kilogramů. Motor o výkonu 250 W umožňuje maximální povolenou podporu do rychlosti 25 kilometrů v hodině. Model, který se bude dodávat do Spojených států, pojede dvakrát tak rychleji díky výkonu motorové jednotky 750 wattů. 

E-bike zaujme fanoušky technologií. Je osazen senzory pohybu a světelnosti, samotná kola mají světelné diody. Proti krádeži je zabezpečen biometrickými senzory, takže se rozjede pouze po otisku prstu samotného majitele kola. Pokud by došlo ke krádeži, majitel to zjistí zvukovým signálem a upozorněním v aplikaci, neboť e-bike má vestavěný GPS modul. Baterie má přes 300 Wh (10,5 Ah) a umožní jízdu do vzdálenosti 60 kilometrů. Na toto elektrokolo se mohou zákazníci těšit již v květnu. Objednat lze za cca 50 000 Kč už nyní.

https://www.indiegogo.com/projects/reevo-the-hubless-e-bike#/ 

PŘEDPLATNÉ