Reevo - elektrokolo budoucnosti

30.09.2020

Reevo - elektrokolo budoucnosti

Společnost Beno Technologies, pod kterou spadá značka Reevo, představila koncept kola, které vypadá jako z budoucnosti. Ve skutečnosti si lze toto tak originální kolo objednat už nyní.

Celá stavba kola je vskutku impozantní a doposud nevídaná, na první pohled ale zcela jistě upoutají kola. Ta jsou totiž bez výpletu, což je velmi neobvyklé. V kolech jsou navíc integrována také světla, a to jak přední světla, tak koncová, aktivovaná jsou senzorem. Díky tomu se na samotném kole uvolní další místo. Těžiště kola je umístěné na jeho okraji. Sedadlo není připojení ke kolu, pouze k rámu. Právě to kolu dodává futuristický vzhled, takže kolo bude jistě přitahovat mnoho pozornosti. Naštěstí je perfektně ochráněno proti krádeži. Kolo se aktivuje pouze po přiložení prstu k senzoru, dále lze jeho pohyb sledovat díky aplikaci, a to i tehdy, pokud kolo jede. 

E-bike si udržuje čistý a puristický vzhled. Kabelů je možné vidět jen pár, například ten k řidítkům, všechny ostatní jsou integrovány do rámu, 48 V baterii lze odnímat. Kolo lze snadno zaparkovat díky neviditelnému stojánku. Kolo chce Beno prodávat nejprve formou předprodeje na IndieGogo. Ti, kdo si ho objednají v první vlně, mohou výrazně ušetřit. Za kolo by měli zaplatit jen 44 000 korun, což je o 43 % méně než by mělo stát kolo ve volném prodeji.

https://reevobikes.com 

PŘEDPLATNÉ